• Wakacje 2024
      • 150 lat V Liceum Ogólnokształcącego im. A. Witkowskiego w Krakowie
      • Witamy na naszej stronie
      • 150 lat V Liceum Ogólnokształcącego im. A. Witkowskiego w Krakowie
      • Najnowsze informacje dla rodziców i uczniów
      • Ciężko pracujemy nad dostarczeniem ci najnowszych informacji o szkole. Wybierz sekcję Aktualności aby wyświetlić szczegóły.
          • sukces Magdy Pudełko

W dniach 1—3 lipca w Klosterneuburgu (Austria) odbyły się Czesko-Austriacko-Polsko-Słowackie Zawody Matematyczne. W zawodach wzięła również udział gościnnie drużyna Ukrainy.

Zwyciężczynią zawodów została Magdalena Pudełko z klasy 3e (opiekun: prof. Jacek Dymel), która jako jedyna bezbłędnie rozwiązała wszystkie zadania zdobywając komplet 42 punktów. Tymon Sidor z klasy 2g (opiekun: prof. Jacek Dymel) zdobywając 17 punktów uzyskał wzmiankę zaszczytną.

• Rekrutacja do klas pierwszych

Komisja Rekrutacyjna informuje,
            że V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego
            nie prowadzi rekrutacji uzupełniającej

Szkoła prosi przyjętych uczniów o zdjęcie legitymacyjne do e-legitymacji (w formacie JPG lub JPEG w rozmiarze do 5MB i wymiarach min. 500x600 px.) należy przesłać na adres sekretariatu: lo5@mjo.krakow.pl w terminie do 20 sierpnia.
            W temacie wiadomości proszę podać: e-legitymacja, imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

• Partnerzy - kliknij a dowiesz się więcej.

• SAiP
      • Rada Rodziców