I Memoriał Dyrektora Mieczysława Stefanowa

16 czerwca odbył się I Memoriał Dyrektora Mieczysława Stefanowa. Klasy naszego liceum rywalizowały między sobą, aby uzyskać miano najbardziej usportowionej klasy.

Lekkoatletyczne zawody rozgrywały się w obiektach sportowych Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Każda z klas naszego liceum wytypowała reprezentantów, którzy dzielnie zmagali się w poszczególnych konkurencjach, uczniowie przygotowali pokazy artystyczne a nad bezpieczeństwem startujących czuwała opieka medyczna w składzie: Dzielski Mateusz 1H, Bębenek Adam 1H, Pasternak Katarzyna 2D.

Zawodnicy startowali w siedmiu konkurencjach, a punkty które zdobyli, po zsumowaniu pozwoliły wyłonić najbardziej usportowioną klasę naszego liceum w roku szkolnym 2013/2014 r.

Tytuł najsprawniejszej klasy w I Memoriale Dyrektora Mieczysława Stefanowa zdobyła klasa 2B, drugie miejsce przypadło klasie 1I, trzecia na podium stanęła klasa 1F.

 

Poniżej podajemy miejsca medalowe w poszczególnych konkurencjach:


Bieg na 100 m (chłopcy)


  1. Mateusz Kędziora 2B
  2. Michał Markiewicz 1I
  3. Marcin Harczuk 2C

Bieg na 100 m (dziewczęta)


  1. Maja Okarmus 1I
  2. Anna Almert 2D
  3. Marta Janek 2I

Skok w dal (chłopcy)


  1. Sebastian Kuipers 2B
  2. Maciej Sychta 1F
  3. Paweł Mucha 2D

Skok w dal (dziewczęta)


  1. Paulina Ociepa 1J
  2. Marta Janek 2I
  3. Kaja Seweryn 2J

Bieg na 800 m (chłopcy)


  1. Grzegorz Tracz 2B
  2. Adam Bolek 1H
  3. Kamil Dubas 1A

Bieg na 400 m (dziewczęta)


  1. Katarzyna Pilch 1B
  2. Julia Leonowicz 1A
  3. Kinga Kret 1I

Pchnięcie kulą (chłopcy)


  1. Kacper Dziedzic 2F
  2. Jakub Manterys 1H
  3. Konrad Hajdus 2B

Pchnięcie kulą (dziewczęta)


  1. Barbara Karwowska 2E
  2. Natalia Krawczyk 2C
  3. Sybilla Rząca 2F

Tor przeszkód


  1. Katarzyna Bułat; Krzysztof Czopek 2E
  2. Agnieszka Serewicka; Dariusz Waśniowski 2H
  3. Lila Kasperowicz; Karol Gawron 2B

Przeciąganie liny – klasy pierwsze na klasy drugie


  1. Dziewczęta – wygrały Klasy 2
  2. Chłopcy – wygrały Klasy 2

Sztafeta szwedzka (200m;200m;400m;800m)


  1. Klasa 1I
  2. Klasa 2C
  3. Klasa 1F

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!