Wymiana z Seesen

Wymiana z Jacobson Gymnasium w Seesen – RFN.

Serdecznie zachęcam klasy I i II a w tym roku szkolnym nawet III do wzięcia udziału w wymianie ze szkołą w Górach Harz. Jacobson Gymnasium leży w centrum 12 000 miasteczka Seesen w sercu gór.

Piękne widoki, malownicze miasteczka, np. Goslar, wycieczka w góry na Brocken, Hanower, Getynga. Termin naszego wyjazdu został zaplanowany na czerwiec 2016 (po klasyfikacji).

Grupa niemiecka planuje odwiedzić naszą szkołę w kwietniu 2016 .

Zapraszamy wszystkich chętnych, tych mówiących po niemiecku oraz tych posługujących się językiem angielskim do przeżycia wspaniałej przygody i poznania wielu fajnych ludzi.

Wszystkich zapraszam na stronę internetową Jacobson Gymnasium, a chętnych do wyjazdu i przyjęcia gości z Niemiec proszę o zgłaszanie się do nauczyciela języka niemieckiego: prof. Agnieszki Wojtasiewicz.

Potwierdzeniem Waszego zgłoszenia będzie pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w wymianie wraz z czytelnie podanym imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą.

Odpowiedni druk można otrzymać u prof. A. Wojtasiewicz

ZAPRASZAM