Licealiada - piłka siatkowa chłopców

 

Faza eliminacyjna

GR I.

VIII LO – XI LO 2 : 1 (25:15; 14:25; 15:11)
XI LO – V LO 2 : 0 (25:17; 25:22)
VIII LO – V LO 2 : 0 (25:23; 25:23)

Tabela końcowa GR. I:

  1. VIII LO 2 4 pkt 4 : 1
  2. XI LO 2 3 pkt 3 : 2
  3. V LO 2 2 pkt 0 : 4

 

Baraże o awans do półfinału:

V LO – ZS Elektrycznych 1 15:11
ZS Elektrycznych 1 – XVII LO 15:9
V LO – XVII LO 15:10

 

Tabela baraży:

  1. V LO 2 2 pkt 30 : 21
  2. ZS Elektrycznych 1 2 1 pkt 26 : 24
  3. XVII LO 2 0 pkt 19 : 30

 

Awans do półfinału uzyskały drużyny V LO i ZS Elektrycznych 1.


Faza półfinałowa

Skład grup; wyniki; tabele:

Gr „B”.

  1. ZS Łączności
  2. XI LO
  3. XXIV LO
  4. III LO
  5. V LO

ZS Łączności – V LO 2 : 0 (25:21; 25:11)
III LO – V LO 0 : 2 (14:25; 21:25)
V LO – XXIV LO 2 : 1 (23:25; 25:15; 15:9)
V LO – XI LO 1 : 2 (25:23; 20:25; 12:150

 

Tabela Gr. B po IV kolejce gier:

  1. ZS Łączności 4 8 pkt 8 : 0
  2. XI LO 4 7 pkt 6 : 3
  3. V LO 4 6 pkt 5 : 5
  4. XXIV LO 4 5 pkt 3 : 6
  5. III LO 4 4 pkt 0 : 8

Klasyfikacja końcowa:

 

Miejsce

Szkoła

Punkty do współzawodnictwa

1

ZS Łączności

12

2

XI Liceum Ogólnokształcące

10

3

VIII Liceum Ogólnokształcące

9

4

II Liceum Ogólnokształcące

8

5-6

XIII Liceum Ogólnokształcące

6,5

5-6

V Liceum Ogólnokształcące

6,5

7-8

ZS Elektrycznych Nr 1

4,5

7-8

XXIV Liceum Ogólnokształcące

4,5

9-10

ZS Ekonomicznych Nr 1

2,5

9-10

III Liceum Ogólnokształcące

2,5

udział

XVII Liceum Ogólnokształcące

1

 

Skład drużyny V Liceum:

Drabina Radosław
Wilk Kamil
Manterys Jakub
Gaweł Jakub
Jarząbek Karol
Kosek Karol
Niemiec Michał
Kamiński Wiktor
Załęski Piotr

Trenerem i opiekunem: Janusz Kosiński.

SPRAWOZDANIE

I Liga piłki siatkowej chłopców sezon: 2015/2016

ZS nr1 - V LO 1:2(25:19; 20:25; 11:15)
V LO - ZS Łączności 0:2(19:25; 17:25)
VIII LO - V LO 2:1(20:25; 25:19; 16:14)
V LO - III LO 2:0(25:18; 25:17)
XIII LO - V LO 2:1(22:25; 25:18; 16:14)
V LO - ZS Ekonomicznych1 2:0(25:23; 25:17)
VII LO - V LO 0:2(22:25; 20:25)
XXIV LO - V LO 0:2(22:25; 20:25)
V LO - ZS Ekonomicznych2 0:2(21:25; 24:26)

 

Skład drużyny V Liceum:


Drabina Radosław
Wilk Kamil
Manterys Jakub
Gaweł Jakub
Jarząbek Karol
Kosek Karol
Niemiec Michał
Kamiński Wiktor
Załęski Piotr

trenerem i opiekunem Janusz Kosiński

Tabela końcowa rozgrywek:

  1. ZS Łączności 9 18pkt 18 : 1
  2. XIII LO 9 17pkt 15 : 5
  3. ZS nr 1 9 15 pkt 14 : 7
  4. ZS Ekonomicznych nr 1 9 14 pkt 12 : 9
  5. V LO 9 14 pkt 12 : 9
  6. XXIV LO 9 13 pkt 8 : 10
  7. VII LO 9 13 pkt 8 : 12
  8. ZS Ekonomicznych nr 2 9 12 pkt 7 : 14
  9. III LO 9 10 pkt 3 : 17
  10. VII LO 9 9 pkt 3 : 18