Krakowska Licealiada Młodzieży w Pływaniu

Kraków, 30.01.2014r. Com Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6

Opiekun: Monika Kabłak – Ziembicka
Agnieszka Kubić

Skład sztafety dziewcząt V LO

  1. Agnieszka Trybała kl.1c

  2. Julia Kaleta kl.2i

  3. Agnieszka Jawor kl.2f

  4. Anna Warchał kl.2f

  5. Beata Wertepna kl.2i

  6. Jowita Jakubowska kl.2j

  7. Adrianna Żyrek kl.3a

  8. Weronika Pala kl.2a

 

     

    Sztafeta dziewcząt zajęła 3 miejsce na 12 startujących sztafet.

     

    Skład sztafety chłopców V LO

    1. Mikołaj Pniak kl.1e

    2. Wiktor Leśniak kl.1i

    3. Igor Cieślar kl.1g

    4. Konrad Wierzbik kl.1g

    5. Grzegorz Żaba kl.1g

    6. Maciej Koczur kl.2d

    7. Jakub Muller kl.2d

    8. Oskar Goliński kl.1b

     

     

    Sztafeta chłopców zajęła 9 miejce na 15 startujacych sztafet

     

    Starty indywidualne

    Konkurencja 50m styl dowolny kobiet, 36 startujących:

     

    9. miejsce zajęła Agnieszka Trybała kl.1c, czas: 33.27

    20. miejsce zajęła Anna Warchał kl.2f, czas: 36.39

    22. miejsce zajęła Pala Weronika kl.2a, czas: 38.53

     

    Konkurencja 50m styl klasyczny kobiet, 30 startujących:

     

    8. miejsce zajęła Karolina Burliga kl.1f, czas: 44.71

    14. miejsce zajęła Julia Kaleta kl.2i, czas: 50,12

     

    Konkurencja 50m styl grzbietowy kobiet, 23 startujących:

     

    4. miejsce zajęła Jawor Agnieszka kl.2f, czas: 36.75

    9. miejsce zajęła Jowita Jakubowska kl.2j, czas: 41.81

    16. miejsce zajęła Karolina Czop kl.1f, czas: 51.46

     

    Konkurencja 50m styl motylkowy kobiet, 22 startujących:

     

    5. miejsce zajęła Beata Wertepna kl.2i, czas: 39.42

    6. miejsce zajęła Żyrek Adrianna kl.3a, czas: 39.56

     

    Konkurencja 50m styl dowolny mężczyzn, 52 startujących:

     

    16. miejsce zajął Wiktor Leśniak kl.1i, czas: 30.72

    35. miejsce zajął Maciej Koczur kl.2d, czas: 35.17

     

    Konkurencja 50m styl klasyczny mężczyzn, 46 startujących:

     

     

    5. miejsce zajął Mikołaj Pniak kl.1e, czas: 34.34

     

     


    7. miejsce zajął Igor Cieślar kl.1g, czas: 35.70

    21.miejsce zajął Jan Brzeski kl.3d, czas: 41.19

     

    Konkurencja 50m styl grzbietowy mężczyzn, 36 startujących

     

    5. miejsce zajął Oskar Goliński kl.1b, czas: 35.06