Szkolne zawody narciarskie i snowboardowe

Dodane 17.09.2014 przez Bartosz Biegun

SZKOLNE ZAWODY
NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE
O MISTRZOSTWO
V LICEUM OGÓLOKSZTAŁCĄCEGO
IM. AUGUSTA WITKOWSKIEGO

 

ZAWODY PRZEPROWADZONO 21.02.2013R W KASINIE WIELKIEJ NA STOKU ŚNIEŻNICA.

W ZAWODACH UCZESTNICZYŁO 52 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY. KAŻDY Z UCZESTNIKÓW MIAŁ DO POKONANIA DWA PRZEJAZDY. LICZYŁ SIĘ ŁĄCZNY CZAS DWÓCH PRZEJAZDÓW.

ORGANIZATOREM ZAWODÓW: MGR JANUSZ KOSIŃSKI

 

WYNIKI ZAWODÓW NARCIARSKICH I SNOWBOARDOWYCH

DZIEWCZĘTA

 

NARTY

1.

Szydło

Joanna

1 C

43,54

2.

Wieczorek

Marta

1 H

43,84

3.

Trybała

Maja

3H

44,36

 

 

 

 

 

4.

Kojat

Paulina

1F

45,47

5.

Sikorska

Jagoda

1F

47,73

6.

Seweryn

Kaja

1 J

48,38

7.

Przybyszewska

Ewa

3 B

48,58

8.

Surzycka

Maria

3B

50,30

9.

Stelmach

Karolina

2B

50,34

10.

Russek

Aleksandra

2 H

51,19

11.

Makieła

Marta

2H

52,09

12.

Błocka

Małgorzata

1 J

52,39

13.

Siembab

Gabriela

3 C

55,56

14.

Rząca

Sylwia

1 F

56,38

15.

Broszkiewicz

Karolina

1J

59,47

16.

Jawor

Agnieszka

1 F

61,60

17.

Hwang

Zuzanna

1B

63,17

18.

Ragan

Alina

2H

69,15

19.

Kacprzak

Olga

2B

1.72,10

20.

Janeba

Marcelina

2H

-

21.

Szymańska

Anita

2A

-

22.

Lizak

Justyna

2F

-

 

SNOWBOARD

1.

Handziuk

Zuzanna

3 C

61,76

2.

Pokrywa

Zofia

3D

65,20

3.

Majak

Ola

3A

69,84

 

 

 

 

 

4.

Krzemińska

Natalia

1H

-

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW NARCIARSKICH I SNOWBOARDOWYCH

CHŁOPCY

 

NARTY

1.

Brzeski

Jan

2 D

38,51

2.

Woźniak

Tomasz

2D

39,13

3.

Padlewski

Szyman

2 G

39,15

 

 

 

 

 

4.

Uchacz

Marcin

2B

39,49

5.

Jędrusiak

Michał

1 F

40,39

6.

Heydel

Michał

2 G

41,09

7.

Gług

Wojtek

2 F

41,34

7.

Górski

Wojtek

1 I

41,34

9.

Sznajd

Jan

1 E

42,55

10.

Jędrusiak

Maciej

3B

42,79

11.

Kudela

Sebastian

2 C

43,77

12.

Marzec

Konrad

2H

43,79

13.

Wawrzkiewicz

Karol

1 I

44,31

14.

Gut

Maksymilian

1I

56,15

15.

Garcarz

Sławomir

1I

56,69

16.

Rojek

Szymon

2D

57,29

17.

Dyduch

Jan

1B

59,59

18.

Siakas

Wiktor

1I

60,31

19.

Miśkowiec

Piotr

2H

61,04

20.

Pobożniak

Jakub

2B

71,37

21.

Niemiec

Jakub

2A

73,41

22.

Żychowicz

Mikołaj

1I

1.74,94

 

SNOWBOARD

1.

Dąbrowski

Jakub

2 D

61,38

2.

Kwiatkowski

Bartosz

3 B

64,04

3.

Pszczoła

Bartosz

3 B

64,39

 

 

 

 

 

4.

Trzaska

Piotr

2C

68,03