Rozgrywki I Ligi amatorskiej siatkówki chłopców w ramach Licealiady Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

Rozgrywki były przeprowadzone na salach XIII Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Komunikacyjnych nr 1. W rozgrywkach uczestniczyło dziesięć szkół z Krakowa.
Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego występowali w składzie:
  • Sojak Marek kl. 1b
  • Kozłowski Jakub kl. 1b
  • Stręk Hubert kl. 1c
  • Król Maciej kl. 2d
  • Pilarczyk Radosław kl. 2h
  • Ogiela Daniel kl. 3d
  • Nowicki De Poraj kl. 3b
  • Gubała Radosław kl. 3g
  • Dulny Andrzej kl. 3g - kapitan
  • Tendera Wiktor kl. 3e
  • Grochal Bartosz kl. 3e
  • Świrski Grzegorz kl. 3e

Oopiekunem drużyny jest mgr Janusz Kosiński. Niestety nie utrzymaliśmy się i w przyszłym sezonie przyjdzie nam występować w II Lidze.

 

Wyniki przeprowadzonych meczów: Amatorska I liga SKS chłopców

  • ZS nr 1 – ZS Elektrycznych nr 1 2 : 0 (25:18; 25:19)
  • III LO – VIII LO 2 : 1 (23:25; 25:13; 15:13)
  • ZS Ekonomicznych nr 1 – ZSZ HTS 2 : 0 (25:18; 25:16)
  • ZS Łączności – XII LO 0 : 2 (23:25; 23:25)
  • XIII LO – V LO 2 : 0 (25:13; 25:23)
  • ZSZ HTS – VIII LO 2 : 1 (27:25; 23:25; 15:11)
  • V LO – ZS nr 1 1 : 2 (20:25; 25:20; 12:15)
  • XII LO – III LO 1 : 2 (17:25; 25:23; 12:15)
  • ZS Elektrycznych nr 1 – ZS Łączności 0 : 2 (18:25; 11:25)
  • ZS Ekonomicznych nr 1 – XIII LO 0 : 2 (20:25; 11:25)
  • ZS Łączności – V LO 2 : 0 (25:20; 25:11)
  • VIII LO – XII LO 2 : 1 (15:25; 25:17; 15:13)
  • ZS nr 1 – ZS Ekonomicznych nr 1 2 : 0 (27:25; 25:20)
  • III LO – ZS Elektrycznych nr 1 2 : 0 (25:12; 25:14)
  • XIII LO – ZSZ HTS 2 : 0 (25:15; 25:12)
  • XIII LO – ZS nr 1 2 : 0 (25:19; 25:14)
  • ZSZ HTS – XII LO 0 : 2 (26:28; 19:25)
  • V LO – III LO 0 : 2 (15:25; 23:25)
  • ZS Ekonomicznych nr 1 – ZS Łączności 2 : 0 (25:21; 25:17)
  • ZS Elektrycznych nr 1 – VIII LO 0 : 2 (15:25; 22:25)
  • XII LO – ZS Elektrycznych nr 1 2 : 1 (25:21; 17:25; 15:11)
  • III LO – ZS Ekonomicznych nr 1 2 : 1 (21:25; 25:21; 15:11)
  • ZS nr 1 – ZSZ HTS 2 : 0 (25:16; 25:17)
  • VIII LO – V LO 0 : 2 (17:25; 22:25)
  • ZS Łączności – XIII LO 0 : 2 (19:25; 20:25)
  • ZS Ekonomicznych nr 1 – VIII LO 2 : 1 (22:25; 25:12; 16:14)
  • ZS nr 1 – ZS Łączności 1 : 2 (25:20; 17:25; 9:15)
  • V LO – XII LO 1 : 2 (27:25; 23:25; 12:15)
  • ZSZ HTS – ZS Elektrycznych nr 1 2 : 0 (25:14; 25:18)
  • XIII LO – III LO 0 : 2 (15:25; 18:25)
  • ZS Elektrycznych nr 1 – V LO 2 : 0 (25:22; 28:26)
  • ZS Łączności – ZSZ HTS 0 : 2 (19:25; 23:25)
  • III LO – ZS nr 1 2 : 0 (25:16; 25:16)
  • XII LO – ZS Ekonomicznych nr 1 0 : 2 (20:25; 13:25)
  • VIII LO – XIII LO 0 : 2 (23:25; 18:25)
  • ZS nr 1 – VIII LO 2 : 1 (17:25; 25:22; 15:11)
  • ZSZ HTS – V LO 1 : 2 (27:25; 14:25; 9:15)
  • ZS Łączności – III LO 0 : 2 (19:25; 14:25)
  • ZS Ekonomicznych nr 1 – ZS Elektrycznych nr 1 2 : 1 (22:25; 25:20; 15:12)
  • XIII LO – XII LO 2 : 0 (25:16; 25:11)
  • III LO – ZSZ HTS 2 : 0 (25:12; 25:14)
  • VIII LO – ZS Łączności 2 : 0 (25:23; 25:18)
  • XII LO – ZS nr 1 0 : 2 (23:25; 25:27)
  • V LO – ZS Ekonomicznych nr 1 0 : 2 (15:25; 23:25)
  • ZS Elektrycznych nr 1 – XIII LO 0 : 2 (0:25; 0:25) wo

 

Tabela końcowa fazy zasadniczej:

  1. III LO 9 18 pkt 18 : 3
  2. XIII LO 9 17 pkt 16 : 2
  3. ZS Ekonomicznych nr 1 9 15 pkt 13 : 8
  4. ZS nr 1 9 15 pkt 13 : 8
  5. XII LO 9 13 pkt 10 :12
  6. VIII LO 9 12 pkt 10 :13
  7. ZSZ HTS 9 12 pkt 7 :13
  8. ZS Łączności 9 12 pkt 6 :13
  9. V LO 9 11 pkt 6 :15
  10. ZS Elektrycznych nr 1 9 9 pkt 4 :16