Siatkówka chłopców - Krakowska Olimpiada Młodzieży

W tym roku drużyna siatkówki chłopców występowała w rozgrywkach II ligi w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

 

Drużyna występowała w następującym składzie:

- Pilarczyk Radek - Kłosowski Szymon

- Dulny Andrzej - Doniec Michał

- Świrski Grzegorz - Brezdeń Maciej

- Chołoniewski Marcin - Kostarczyk Tomasz kpt

- Haberka Maciej - Niedziałkowski Adam

- Nowicki Jan - Zajda Marcin

 

Wyniki poszczególnych meczów:

 

XXV LO – II LO 0 : 2 (17:25; 16:25)

ZS Mechanicznych nr 1 – XV LO 2 : 0 (25:0; 25:0)

V LO – ZSZ HTS 2 : 1 (12:25; 30:28; 15:11)

VII LO – IV LO 2 : 0 (26:24; 25:17)

 

ZSZ HTS – VII LO 1 : 2 (24:26; 28:26; 13:15)

II LO – V LO 0 : 2 (18:25; 22:25)

IV LO – ZS Mechanicznych nr 1 0 : 2 (0:25; 0:25)

ZS Gastronomicznych nr 1 – XXV LO 0 : 2 (18:25; 22:25)

 

V LO – ZS Gastronomicznych nr 1 2 : 0 (25:16; 25:12)

XV LO – IV LO 0 : 2 (8:25; 16:25)

ZS Mechanicznych nr 1 – ZSZ HTS 0 : 2 (22:25; 18:25)

VII LO – II LO 1 : 2 (25:18; 14:25; 9:15)

 

ZSZ HTS – XV LO 2 : 0 (25:23; 25:10)

XXV LO – V LO 0 : 2 (15:25; 15:25)

ZS Gastronomicznych nr 1 – VII LO 1 : 2 (21:25; 25:20; 10:15)

II LO – ZS Mechanicznych nr 1 2 : 0 (25:15; 25:21)

 

VII LO – XXV LO 2 : 0 (25:15; 25:14)

XV LO – II LO 0 : 2 (0:25; 0:25)

ZS Mech. nr 1 – ZS Gastron. nr 1 0 : 2 (11:25; 18:25)

IV LO – ZSZ HTS 1 : 2 (27:29; 25:18; 11:15)

 

 

V LO – VII LO 2 : 1 (25:22; 35:37; 15:13)

II LO – IV LO 1 : 2 (25:16; 18:25; 12:15)

ZS Gastronomicznych nr 1 – ZSZ HTS 1 : 2 (25:15; 15:25; 7:15)

XXV LO – ZS Mechanicznych nr 1 2 : 1 (25:18; 21:25; 15:8)

 

 

ZSZ HTS – II LO 2 : 1 (19:25; 25:20; 15:9)

IV LO – ZS Gastronomicznych nr 1 1 : 2 (20:25; 25:19; 12:15)

 

II LO – ZS Gastronomicznych nr 1 2 : 0 (26:24; 25:23)

IV LO – V LO 1 : 2 (18:25; 25:23; 13:15)

 

VII LO – ZS Mechanicznych nr 1 2 : 1 (23:25; 25:21; 19:17)

ZSZ HTS – XXV LO 2 : 0 (25:7; 25:17)

 

ZS Mechanicznych nr 1 – V LO 0 : 2 (0:25; 0:25)

XXV LO – IV LO 0 : 2 (23:25; 23:25)

 

Tabela końcowa rozgrywek II ligi chłopców:

 

1. V LO 7 14 pkt 14 : 3

2. ZSZ HTS 7 12 pkt 12 : 7

3. VII LO 7 12 pkt 12 : 7

4. II LO 7 11 pkt 10 : 7

5. ZS Gastronomicznych nr 1 7 9 pkt 6 : 11

6. XXV LO 7 9 pkt 4 : 11

7. IV LO 7 8 pkt 7 : 11

8. ZS Mechanicznych nr 1 7 7 pkt 4 : 12

9. XV LO dyskwalifikacja

 

Do I ligi awansowały drużyny V LO i ZSZ HTS. Gratulacje !

 

Opiekunem drużyny był mgr Janusz Kosiński