Obóz narciarsko - snowboardowy

W dniach od 28.01.2011 do 6.02.2011r i do 4.02.2011 do 13.02.2011r odbyły się 2 turnusy obozu narciarsko - snowbordowego w Valloire we Francji. Uczestnikami obozu była młodzież z naszego Liceum oraz z innych krakowskich szkół, między innymi z II LO, IV LO, VI LO.

 

Obóz został zorganizowany i przeprowadzony przez mgr Janusza Kosińskiego przy współpracy z Biurem Turystycznym „HARCTUR”.

 

Opiekunami na obozie z naszej szkoły byli:

mgr Janusz Kosiński

mgr Krzysztof Stolarski

 

Na obu turnusach łącznie było 113 uczniów, z czego 75 z naszej szkoły.

 

1 TURNUS 28.01 – 06.02.2010

1.

CZAJKA

SZYMON

3F

 

2.

FRYDRYCH

JAKUB

3F

 

3.

ADAMCZYK

JAKUB

3F

 

4.

ŁENYK

ZYGMUNT

3E

 

5.

ŚNIECHOWSKI

MACIEJ

3E

 

6.

ROŻDŻEŃSKI

WOJCIECH

3C

 

7.

KSIĄŻEK

MIŁOSZ

2H

 

8.

RUDOWSKI

ŁUKASZ

2F

 

9.

ŁATAK

PIOTR

3D

 

10.

ŚWIECH

ADAM

3D

 

11.

MOCZURAD

PIOTR

2D

 

12.

KOSTARCZYK

TOMASZ

2G

 

13.

RUTKOWSKI

MIESZKO

2G

 

14.

BARCZYK

ŁUKASZ

2G

 

15.

JANUS

PIOTR

2G

 

16.

HABERNY

JAN

2D

 

17.

KRÓL

MICHAŁ

2A

 

18.

JURUŚ

KRZYSZTOF

2A

 

19.

SIEMBAB

MAGDA

2C

 

20.

SIEMBAB

GABRIELA

1B

 

21.

RUTKOWSKA

KAROLINA

2H

 

22.

BŁOCKA

KATARZYNA

2C

 

23.

ŁENYK

MAGDALENA

1B

 

24.

WĄDOLEK

ANNA

2F

 

25.

KACHLIK

DOMINIKA

3A

 

26.

MAREK

WERONIKA

3A

 

27.

JASZCZYŃSKA

DOMINIKA

3B

 

28.

STAROSTKA

KINGA

1C

 

29.

BUŁKA

ALEKSANDRA

1C

 

30.

FILIPOWICZ

GAGRIELA

2C

 

31.

KAŃSKI

MACIEJ

3D

 

32.

NAPIÓRKOWSKI

PIOTR

3D

 

33.

TOMCZYK

PIOTR

3D

 

34.

ANTONIUK

KUBA

3D

 

35.

WAWRZYNIAK

PIOTR

3D

 

36.

SIKORA

SZYMON

3D

 

37.

DARKOWSKI

MICHAŁ

3E

 

38.

WOLAK

JAKUB

1D

 

39.

KOCON

KATARZYNA

3B

 

40.

JANICKA

MARIA

3B

 

41.

PAMUŁA

MAGDALENA

3D

 

42.

WILCZEK

MAGDALENA

3F

 

43.

SZCZUDŁO

ALICJA

2B

 

44.

SŁADEK

SONIA

2B

 

45.

SIAKAS

KSENIA

2B

 

46.

GAJDA

KATARZYNA

2B

 

47.

TYLEK

OLGA

2B

 

48.

ADAMCZYK

MICHAŁ

2D

 

49.

MACIUKIEWICZ

MICHAŁ

2B

 

50.

KRUCZEK

JAKUB

1D

 

51.

IDZIK

JAKUB

2D

 

52.

KOSIŃSKI

JANUSZ

KADRA

 

53.

KOSIŃSKI

WŁODZIMIERZ

KADRA

 

54.

STOLARSKI

KRZYSZTOF

KADRA

 

55.

NIEDENTHAL

ERZY

KADRA

 

56.

OPACH

JACEK

KADRA

 

 

 

 

II Turnus 04-13.02.2011

 

 

57.

DONIEC

MICHAŁ

2G

58.

NIEDZIAŁKOWSKI

ADAM

2G

59.

FICEK

FILIP

2G

60.

CZABAN

PIOTR

2G

61.

SIKORA

MICHAŁ

2G

62.

PISZCZEK

KAMIL

2G

63.

STEMPEK

ŁUKASZ

3I

64.

MARKOWSKI

JAN

3I

65.

OSTAŃSKI

MICHAŁ

3I

66.

KORCHOWIEC

BARTOSZ

3I

67.

LEBIEDŹ

MACIEK

2D

68.

SOŁTYSIŃSKI

DANIEL

2A

69.

WOŁEK

ADAM

2C

70.

KWIATKOWSKA

SONIA

2G

71.

WARZECHA

MAGDALENA

2G

72.

PĘDZICH

JUSTYNA

2G

73.

MIETŁA

MARYSIA

2A

74.

DUDZIK

ALEKSANDRA

3I

75.

RÓŻAŃSKA

MARIA

3I

76.

ZALESKA

MARTYNA

3I

77.

GURBIEL

ANNA

2H

78.

SŁAWEK

CLAUDIA

2D

79.

DERBISZ

ANNA

2D

80.

BIALIC

KATARZYNA

Kadra

81.

KOSIŃSKI

WŁODZIMIERZ

Kadra

82.

KOSIŃSKI

JANUSZ

Kadra