Stypendyści

 

Stypendyści MEN Nagroda Edukacyjna m. Krakowa
Rok Szkolny Nazwisko i imię stypendysty Nazwisko i imię laureata nagrody

1993/94

  1. Rycerz Adam

Nie było ustanowionej nagrody

1994/95

  1. Subczyńska Anna Karolina

  2. Jarnicki Witold

  3. Rycerz Adam

  4. Goerlich Edward

Nie było ustanowionej nagrody

1995/96

  1. Subczyńska Anna Karolina

  2. Rycerz Adam

  3. Jarnicki Witold

  4. Roszkowski Krzysztof

  5. Litak Tadeusz

1. Subczyńska Anna Karolina

2. Rycerz Adam

3. Jarnicki Witold

4. Roszkowski Krzysztof

5. Litak Tadeusz

1996/97

  1. Nałęcka Małgorzata

  2. Kapustka Grzegorz

  3. Kapustka Michał

  4. Litak Tadeusz

1. Kapustka Grzegorz

2. Kapustka Michał

 

1997/98

  1. Kapustka Grzegorz

  2. Kapustka Michał

  3. Mach Patryk

  4. Legutko Piotr

1. Mach Patryk

2. Arodź Tomasz

1998/99

  1. Kapustka Michał

  2. Herman Grzegorz

  3. Meinardi Marcin

  4. Broniek Przemysław

  5. Jarosz Andrzej

  6. Duraj Lech

Meinardi Marcin

Broniek Przemysław

Jarosz Andrzej

1999/2000

  1. Broniek Przemysław

  2. Subczyński Michał

  3. Duraj Lech

  4. Herman Grzegorz

  5. Walter Paweł

  6. Panz Magdalena

  7. Jeżabek Jan

Panz Magdalena

Herman Grzegorz

2000/2001

 

 

 

 

 

 

  1. Bartosz Walczak

  2. Herman Grzegorz

  3. Pawlik Arkadiusz

  4. Gutowski Grzegorz

  5. Tyranowski Tomasz

  6. Gorlich Andrzej

  7. Walter Paweł

  8. Wroński Leszek

Gorlich - wniosek

Wroński – wniosek

Walter - wniosek

2001/2002

  1. Hajos Agnieszka

  2. Lasoń Michał

  3. Michałek Mateusz

  4. Pawlik Arkadiusz

  5. Rębacz Witold

  6. Tyranowski Tomasz

  7. Walczak Bartosz

  8. Zawadzki Mateusz

 

2002/2003

1 .Izdebska Daria

2. Januszewski Paweł

3. Jasiński Adam

4. Kalemba Magdalena

5. Lasoń Michał

6. Michałek Mateusz

7. Rębacz Witold

8. Walczak Bartosz

 

 

2003/2004

  1. Piotr Danilewski

  2. Krzysztof Dorobisz

  3. Andrzej Dziurzyński

  4. Mateusz Fiszer

  5. Andrzej Grzesik

  6. Aleksandra Kremer

  7. Tomasz Kuras

  8. Jakub Michalik

  9. Mateusz Michałek

  10. Hubert Orlik-Grzesik

  11. Tymon Słoczyński

  12. Tomasz Warszawski

  13. Paweł Zaczkowski

 

2004/2005

  1. Aleksandra Kremer

  2. Mateusz Kwiatek

  3. Artur Machno

  4. Maciej Machulec

  5. Rafał Pytko

  6. Marcin Skotniczny

  7. Tymon Słoczyński

  8. Piotr Szmigiel

  9. Tomasz Warszawski

  10. Łukasz Wiatrak

  11. Paweł Zaborski

 

2005/2006

  1. Bystranowski Piotr

  2. Dorobisz Krzysztof

  3. Dyrda Łukasz

  4. Konieczny Jakub

  5. Kuźniar Maciej

  6. Machno Artur

  7. Machulec Maciej

  8. Obryk Robert

  9. Sklorz Konrad

  10. Skotniczny Marcin

  11. Sobczyk Marcin

  12. Stolicki Dariusz

  13. Toroń Maciej

  14. Wesołowska Kamila

  15. Węgrzynowicz Katarzyna

  16. Wróbel Marek

 

2006/2007

  1. Dorobisz Andrzej

  2. Filar Marcin

  3. Huk Wojciech

  4. Konieczny Jakub

  5. Obryk Robert

  6. Rembiś Anna

  7. Wdowczyk Karolina

  8. Kobos Tomasz

  9. Machulec Maciej

  10. Maciej Gawron

  11. Maciej Toroń

 

2007/2008

  1. Dominik Dudzik

  2. Marcin Filar

  3. Maciej Juzaszek

  4. Tomasz Kłeczek

  5. Jakub Konieczny

  6. Robert Obryk

  7. Adam Polak

  8. Tomasz Próchnicki

  9. Karolina Rogalska

  10. Mateusz Snamina

  11. Michał Taranowicz

  12. Karolina Wałaszek

  13. Magdalena Wiśniewska

  14. Michał Włodarczyk

 

2008/2009

  1. Jakub Adamek

  2. Ada Coghen

  3. Tomasz Kisielewski

  4. Tomasz Kłeczek

  5. Joanna Luc

  6. Aleksandra Małecka

  7. Adam Polak

  8. Tomasz Ignacy Próchnicki

  9. Justyna Rolińska

  10. Alicja Rybkowska

  11. Paweł Wanat

  12. Michał Włodarczyk

  13. Michał Wojtaszek

  14. Adam Wyrzykowski

  15. Michał Zając

  16. Aniela Skałkowska

 

 

2009/2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012/13

  1. Igor Adamski

  2. Michał Gregorczyk

  3. Grzegorz Guśpiel

  4. Wojciech Kaczmarczyk

  5. Agnieszka Luba

  6. Ewa Sładek

  7. Adam Wyrzykowski

  8. Michał Zając

 

1. Cianciara Mateusz

2. Gajoch Grzegorz

3. Gurdek Łukasz

4. Heilman Piotr

5. Jarzębska Anna

6. Kania Leszek

7. Kostrzewa Marcin

8. Święchowicz Weronika

9. Świrski Grzegorz

10. Wachulec Maciej

11. Wróbel Piotr

12. Budzik Katarzyna

13. Cynk Karolina

14. Hoduń Anna

15. Madej Jakub

16. Niemiec Jakub

17. Pilikowski Tomasz

18. Windak Mateusz

19. Włodek Kamil

20. Wolak Jakub

21. Zalecki Paweł

22. Zieliński Michał

23. Kowalska Marta

24. Romańska Joanna