Olimpiady 2002/2003

Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna
1. Walczak Bartosz złoty medal dr Andrzej Dyrek
Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna
2. Januszewski Paweł srebrny medal mgr Ryszard Gruca
3. Rębacz Witold wyróżnienie mgr Lucyna Cięciwa
4. Lasoń Michał wyróżnienie mgr Ryszard Gruca
Olimpiada Artystyczna
5. Adam Jasieński laureat mgr Maria Setkowicz
Olimpiada Biologiczna
6. Jakub Kwieciński finalista dr Kazimiera Tyszkiewicz
7. Jerzy Witwinowski finalista dr Kazimiera Tyszkiewicz
Olimpiada Chemiczna
8. Jakub Staroń finalista dr Krystyna Łopata
Olimpiada Fizyczna
9. Michał Heller laureat mgr Ryszard Zapała
10. Łukasz Bąk laureat dr Sławomir Brzezowski
11. Mateusz Michalek laureat dr Sławomir Brzezowski
Olimpiada Informatyczna
12. Bartosz Walczak (IV e) laureat (I miejsce) dr Andrzej Dyrek
13. Piotr Danielewski (III e) finalista dr Andrzej Dyrek
14. Jan Prażuch (IV d) finalista dr Andrzej Dyrek
15. Maciej Taczuk (IV g) finalista dr Andrzej Dyrek
16. Jan Kaczmarczyk (IV d) finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
17. Daria Izdebska laureat mgr Elżbieta Napiórkowska
Olimpiada Języka Francuskiego
18. Janina Sonik laureat mgr Katarzyna Michaliszyn
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
19. Magdalena Kalemba laureat mgr Maria Hryniewicz
20. Anna Soja laureat mgr Andrzej Kos
21. Dorota Bubka finalista mgr Maria Hryniewicz
22. Dorota Dulińska finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
23. Mateusz Fiszer finalista mgr Andrzej Kos
24. Daria Izdebska finalista mgr Maria Hryniewicz
25. Agnieszka Stachurska finalista mgr Andrzej Kos
26. Paulina Sygulska finalista mgr Dariusz Pasieka
27. Paulina Szybowska finalista mgr Maria Hryniewicz
Olimpiada Matematyczna
28. Piotr Danielewski (III e) laureat mgr Ryszard Gruca
29. Paweł Januszewski (IV e) laureat mgr Lucyna Cięciwa
30. Michał Lasoń (IV e) laureat mgr Ryszard Gruca
31. Mateusz Michałek (III e) laureat mgr Ryszard Gruca
32. Witold Rębacz (IV e) laureat mgr Lucyna Cięciwa
33. Bartosz Walczak (IV e) laureat mgr Lucyna Cięciwa
34. Michał Burczyk (III e) finalista mgr Ryszard Gruca
35. Andrzej Grzesik (III e) finalista mgr Ryszard Gruca
36. Tomasz Kuras (III e) finalista mgr Ryszard Gruca
37. Hubert Orlik-Grzesik (I e) finalista mgr Ryszard Gruca
38. Arkadiusz Pawlik (IV e) finalista mgr Lucyna Cięciwa
39. Tomasz Warszawski (I d) finalista mgr Ryszard Gruca
Olimpiada Wiedzy O Polsce i Świecie Współczesnym
40. Krzysztof Tusiński finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
41. Monika Skocz laureat mgr Józef Jaworski
42. Katarzyna Korczowska finalista mgr Józef Jaworski
43. Joanna Żeber finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Wiedzy O Unii Europejskiej
44. Jakub Michalik laureat mgr Jerzy Niedenthal
Olimpiada Wiedzy Religijnej
45. Maciej Głowacki finalista mgr Piotr Miszczyk