Olimpiady 2015/2016

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
1. Bucki Dawid
laureat
mgr Andrzej Kos
2. Gunia Zuzanna finalista mgr Andrzej Kos
3. Karcz Filip finalista
mgr Andrzej Kos
4. Majerz Emilia finalista mgr Andrzej Kos
5. Olbrychtowicz Michał finalista mgr Andrzej Kos
6. Rutkowski Karol finalista mgr Andrzej Kos
7. Piekarz Paweł
finalista
mgr Andrzej Kos
Olimpiada Biologiczna
8. Janowski Maciej
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
9. Koziołek Wojciech
laureat mgr Tomasz Gełdon
10. Brzegowy Karolina
laureat
mgr Tomasz Gełdon
11. Waśko Małgorzata finalista
mgr Tomasz Gełdon
Olimpiada Chemiczna
12. Chrupek Aleksandra
laureat
dr Wojciech Przybylski
13. Golec Daniel
laureat mgr Iwona Król
14. Janik Szymon
laureat dr Zbigniew Fryt
15. Prus Antoni
laureat dr Wojciech Przybylski
16. Stachura Rafał
finalista dr Wojciech Przybylski
17.
Wąsowicz Marcin finalista dr Wojciech Przybylski
Olimpiada Filozoficzna
18. Bełza Barbara
finalista
Anna Szklarska
19. Dyga Alicja
laureat
Anna Szklarska
20. Kasperski Jakub
laureat
Anna Szklarska
21. Lunn Hugo
finalista
Anna Szklarska
22. Skowron Maja
finalista
Anna Szklarska
23. Yegorov Andriy
laureat
Anna Szklarska
Olimpiada Fizyczna
24.
Bistroń Rafał
finalista
dr Dagmara Sokołowska
25.
Bocheński Mikołaj
finalista dr Tomasz Zając
26.
Rozwoda Błażej
laureat
dr Tomasz Zając
27.
Skórka Jakub
finalista
dr Dagmara Sokołowska
28.
Stankiewicz Marcin
finalista
dr Katarzyna Dziedzic Kocurek
Olimpiada Geograficzna
29.
Balwierz Oskar finalista mgr Edyta Osuch
30.
Czepielik Tomasz
finalista mgr Edyta Osuch
31.
Kazanecki Szymon
laureat mgr Edyta Osuch
32.
Kuś Jakub finalista mgr Edyta Osuch
33.
Pyzik Aleksander finalista mgr Edyta Osuch
34.
Wojakowicz Jaromir finalista mgr Edyta Osuch
Olimpiada Historyczna
35.
Kidacki Eryk
laureat dr Stanisław Garlicki
36.
Lunn Hugo finalista
dr Stanisław Garlicki
37.
Wiecheć Aleksandra
finalista
dr Stanisław Garlicki
38.
Wojakowicz Jaromir
laureat mgr Józef Jaworski
39.
Woźniak Jan
laureat mgr Rafał Kobyleci
Olimpiada Informatyczna
40.
Bujakowski Piotr
finalista dr Andrzej Dyrek
41.
Buziewicz Jakub
finalista
dr Andrzej Dyrek
42.
Janeczko Łukasz
laureat dr Andrzej Dyrek
43.
Kapała Szymon
finalista dr Andrzej Dyrek
44.
Kaszuba Rafał
finalista dr Andrzej Dyrek
45.
Kozioł Leopold
finalista dr Andrzej Dyrek
46.
Maćkowski Mateusz
finalista dr Andrzej Dyrek
47.
Namś Maciej
finalista dr Andrzej Dyrek
48. Pardyl Adam
finalista dr Andrzej Dyrek
49. Podkanowicz Bartosz
finalista dr Andrzej Dyrek
50. Potępa Krzysztof
laureat dr Andrzej Dyrek
51. Serwin Marcin
finalista dr Andrzej Dyrek
52. Szpyrka Mateusz
laureat dr Andrzej Dyrek
53. Trela Mariusz
laureat dr Andrzej Dyrek
54. Zieliński Tomasz
finalista mgr Tomasz Kielar
55. Ziobro Krzysztof
finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Francuskiego
56. Frechet Maximilian
finalista mgr Katarzyna Bajer
Olimpiada Języka Niemieckiego
57.
Kuipers Sebastian
laureat
mgr Paweł Pabian
Olimpiada Wiedzy o Mediach
58. Chmielewska Antonina
laureat
mgr Edyta Jantos
59. Pysz Ludwika finalista mgr Edyta Jantos
60. Skowron Maja laureat mgr Dariusz Pasieka
61. Sułkowska Alicja laureat mgr Dariusz Pasieka
62. Waligóra Marek laureat mgr Edyta Jantos
63. Wolska Julia finalista dr Marcin Chruściel
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
64. Helińska Lena finalista mgr Bożena Ostachowska Kos
65. Kurek Marta finalista mgr Dariusz Martynowicz
66. Kuś Jakub laureat
mgr Andrzej Kos
67. Olivier Paulina finalista mgr Dariusz Martynowicz
68. Pająk Agnieszka finalista mgr Bożena Ostachowska Kos
69. Skrzyńska Julia finalista dr Marcin Chruściel
70. Stempek Julia finalista mgr Maria Hryniewicz
71. Waśko Małgorzata laureat mgr Dariusz Pasieka
Olimpiada Matematyczna
72. Cynk Aleksandra finalista dr Jacek Dymel
73. Janeczko Łukasz finalista mgr Bogusław Kraszewskil
74. Nowak Stanisław finalista dr Jacek Dymel
75. Rozwoda Błażej finalista dr Jacek Dymel
76. Różycki Jakub finalista dr Jacek Dymel
77. Trela Mariusz laureat dr Jacek Dymel
78. Zamarski Krzysztof finalista dr Jacek Dymel
79. Zubilewicz Artur laureat dr Jacek Dymel
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
80. Choińska Aleksandra laureat mgr Edyta Osuch
81. Karpisz Przemysław laureat mgr Edyta Osuch
82. Kolarska Dorota laureat mgr Edyta Osuch
83. Włoch Patryk laureat mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
84. Karpisz Przemysław laureat mgr Monika Palonek
85. Kowalczyk Krzysztof laureat mgr Monika Palonek
86. Kruk Juliusz laureat mgr Monika Palonek
87. Maślakiewicz Wojciech laureat mgr Monika Palonek
88. Sarkowicz Wiktor finalista mgr Monika Palonek
89. Włoch Patryk laureat mgr Monika Palonek
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
90.
Cieśla Aleksander finalista mgr Dawid Drabczyk
91.
Goliński Oskar
laureat mgr Dawid Drabczyk
92.
Kowalski Krzysztof
laureat
mgr Dawid Drabczyk
93.
Kucharski Szymon
lfinalista mgr Dawid Drabczyk
94.
Piskorz Joanna laureat mgr Dawid Drabczyk
96.
Włoch Patryk laureat mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
97.
Siwek Aleksandra laureat mgr Dawid Drabczyk
98. Marzec Aleksander laureat mgr Dawid Drabczyk
99. Kowalski Krzysztof finalista mgr Dawid Drabczyk
100.
Piskorz Joanna finalista mgr Dawid Drabczyk
101.
Sikora Justyna finalista mgr Dawid Drabczyk
102.
Urbanowska Łucja finalista mgr Dawid Drabczyk
103.
Ciemła Aleksandra finalista
mgr Dawid Drabczyk
104.
Dziula Angelika finalista mgr Dawid Drabczyk
105.
Olejniczak Jagna finalista mgr Dawid Drabczyk
106.
Kubień Kacper finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Prawie
107.
Marzec Aleksander
laureat mgr Dawid Drabczyk
108.
Piskorz Joanna laureat mgr Dawid Drabczyk
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
109.
Wójcik Piotr laureat
mgr Edyta Osuch
110.
Wiecheć Aleksandra laureat mgr Edyta Osuch
111.
Ciemała Aleksandra
laureat mgr Edyta Osuch
112.
Jaszczyńska Pola laureat mgr Edyta Osuch
113.
Chęciński Mateusz laureat mgr Edyta Osuch
114.
Marzec Aleksander finalista mgr Edyta Osuch
115.
Krzywoń Patrycja finalista
mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ,,Euroelektra"
116.
Bujakowski Piotr finalista
dr Tomasz Zając
117. Bocheński Mikołaj 
finalista dr Tomasz Zając
118. Gruziński Ignazy finalista dr Tomasz Zając
119.
Maćkowski Mateusz
finalista dr Tomasz Zając
120.
Pardyl Adam laureat
dr Tomasz Zając
Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków
121.
Łukasiewicz Grzegorz
laureat dr Dagmara Sokołowska
122. Bąk Jan laureat dr Dagmara Sokołowska
123. Mus Mariusz laureat dr Dagmara Sokołowska
124. Nowak Kacper laureat dr Dagmara Sokołowska
125. Skórka Jakub laureat dr Dagmara Sokołowska
126. Bistroń Paweł laureat dr Dagmara Sokołowska
Olimpiada Przedsiębiorczości
127.
Maślakiewicz Wojciech
laureat mgr Monika Palonek
128.
Kolarska Dorota laureat mgr Monika Palonek
129.
Kowalczyk Krzysztof finalista
mgr Monika Palonek
130.
Berdowski Daniel finalista mgr Monika Palonek
Olimpiada Mediewistyczna
131. Janas Tomasz laureat mgr Stanisław Garlicki
132. Kowalski Krzysztof laureat dr Stanisław Garlicki
133. Goliński Oskar finalista dr Stanisław Garlicki
134. Lunn Hugo laureat
dr Stanisław Garlicki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
135. Cudak Magdalena laureat mgr Bogusław Kraszewski
136. Basiura Wojciech laureat mgr Bogusław Kraszewski
137. Drapała Jakub laureat mgr Michał Niedźwiedź
138. Gunia Zuzanna laureat mgr Wioletta Kaszuba
139. Kawula Bartłomiej laureat mgr Sylwia Winiarska Żmigrodzka
140. Bąk Karol laureat dr Jacek Dymel
141. Cynk Aleksandra laureat dr Jacek Dymel
142. Luśtyk Patryk laureat dr Jacek Dymel
143. Makieła Krzysztof laureat dr Jacek Dymel
144. Mruk Kacper laureat mgr Lucyna Cięciwa
145. Olbrychtowicz Michał laureat dr Jacek Dymel
146. Stachel Ewelina laureat dr Jacek Dymel
147. Stankiewicz Marcin laureat dr Jacek Dymel
148. Ślusarz Natalia laureat dr Jacek Dymel
149. Wierzbik Konrad laureat dr Jacek Dymel
150. Zubilewicz Artur laureat dr Jacek Dymel
151. Zwonek Michał laureat mgr Bogusław Kraszewski
152. Baranik Patryk finalista mgr Lucyna Cięciwa
153. Jarosz Paweł finalista mgr Beata Gunia
154. Kmiecik Krzysztof finalista mgr Bogusław Kraszewski
155. Pochroń Toamsz finalista mgr Bogusław Kraszewski
156. Drapała Jakub finalista dr Tomasz Zając
157. Barczyk Michał
laureat
158. Gurdek Konrad
laureat mgr Barbara Matoga
159. Iwan Stanisław laureat
160. Janeczko Łukasz laureat dr Tomasz Zając
161. Kalina Łukasz laureat
162. Lassak Jakub laureat mgr Barbara Matoga
163. Mucha Maciej laureat mgr Barbara Matoga
164. Smoter Alweksandra laureat mgr Barbara Matoga
165. Stępniak Mateusz
laureat dr Tomasz Zając
166. Wawrzynek Wojciech laureat dr Tomasz Zając
167. Chrupek Aleksandra laureat dr Wojciech Przybylski
168. Kuś Jakub laureat dr Wojciech Przybylski
169. Stachura Rafał laureat dr Wojciech Przybylski
170. Król Krzysztof laureat
mgr Edyta Osuch
171. Pyzik Aleksander
laureat mgr Edyta Osuch
       
       
Olimpiady i Zawody Zagraniczne
1. Stafaniak Justyna finalista European Union Contest for Young Scientists, polska edycja
2. Zamarski Krzysztof finalista European Union Contest for Young Scientists, polska edycja
3. Trela Mariusz   XXVII Zawody Matematyczne Państw Bałtyckich, listopad, Finlandia
4. Cynk Aleksandra   European Girls'Mathematical Olympiad, kwiecień, Szwajcaria
5. Bucki Dawid   XIV International Linguistics Olympiad, lipiec, Indie
6. Lunn Hugo   The 24th International Philosophy Olympiad,maj, Belgia