Olimpiady 2014/2015

   Międzynarodowa Olimpiada   Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
1. Piekarz Paweł
laureat
mgr Andrzej Kos
2. Krzanowski Krzysztof laureat mgr Andrzej Kos
3. Parafiński Mateusz finalista
mgr Andrzej     Kos
4. Mocniak Antonina finalista mgr Andrzej Kos
5. Pitrus Bruno finalista mgr Andrzej Kos
6. Rutkowski Karol finalista
mgr Andrzej Kos
Olimpiada Biologiczna
7. Bębenek Adam
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
8. Moskwa Michał
finalista
mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Chemiczna
9. Janik Szymon
finalista
dr Zbigniew Fryt
10. Dziura Paweł
finalista dr Wojciech Przybylski
11. Jędrzejowski Damian
laureat dr Wojciech Przybylski
12. Żychowicz Mikołak
laureat dr Wojciech Przybylski
13. Jędrusiak Michał
finalista dr Wojciech Przybylski
14.
Wójtowicz Kamil finalista dr Wojciech Przybylski
Olimpiada Filozoficzna
15. Ciszewska Olga
finalista
Anna Szklarska
Olimpiada Fizyczna
16. Jasiński Jan
finalista
dr Roman Marcinek
17. Markowski Miron finalista dr Roman Marcinek
18. Przewięźlikowski Marcin
finalista
dr Roman Marcinek
19. Szołdra Tomasz
finalista
dr Roman Marcinek
20. Rozwoda Błażej
finalista
mgr Stanisław Pietras
Olimpiada Geograficzna
21. Midro Aleksandra
finalista
mgr Edyta Osuch
22.
Kidacki Eryk
finalista
mgr Edyta Osuch
23.
Bobak Piotr
laureat
mgr Edyta Osuch
24.
Madej Jakub
finalista
mgr Edyta Osuch
25.
Pis Karol
finalista
mgr Edyta Osuch
Olimpiada Historyczna
26. Kidacki Eryk
laureat dr Stanisław Garlicki
27. Dobosz Damian finalista
mgr Józef Jaworski
28. Hajdus Konrad
laureat
mgr Józef Jaworski
29. Kozień Adam laureat mgr Józef Jaworski
30. Kozłowski Jakub
laureat mgr Józef Jaworski
31. Rutkowski Karol
laureat
mgr Rafał Kobylec
32. Drelicharz Gertruda
finalista
dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Informatyczna
33. Siwiec Adrian
laureat
dr Lech Duraj
34. Pitrus Bruno
finalista
dr Lech Duraj
35. Rajtar Kamil
laureat
dr Lech Duraj
36. Wodziński Bartosz
finalista dr Lech Duraj
37. Szpyrka Mateusz
finalista dr Grzegorz Herman
38. Bujakowski Piotr
finalista
dr Grzegorz Herman
39. Kaszuba Rafał
finalista
dr Grzegorz Herman
Olimpiada Języka Francuskiego
40. Lurka Filip
finalista mgr Katarzyna Bajer
41.
Migoń Jan
finalista mgr Elżbieta Szewczyk Gurgul
42.
Smok Anna
finalista mgr Katarzyna Bajer
Olimpiada Języka Angielskiego
43.
Bocheński Mikołaj
finalista mgr Ewa Pałka
44. Werońska Małgorzata
laureat mgr Agnieszka Sowińska
45. Waśko Małgorzata
laureat mgr Ewa Pałka
46.
Przewięźlikowski Marcin
finalista mgr Elżbieta Napiórkowska
Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej
47. Madej Jakub finalista mgr Wojciech Kowalski
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
48. Barszcz Agnieszka laureat mgr Sylwia Winiarska Żmigrodzka
49. Bażela Nina finalista mgr Andrzej Kos
50. Bruzda Katarzyna uczestnik mgr Edyta Jatos
51. Chrupek Aleksandra finalista mgr Andrzej Kos
52. Gunia Zuzanna finalista mgr Dariusz Martynowicz
53. Kaleta Joanna finalista dr Marcin Chruściel
54. Skowron Maja finalista mgr Dariusz Pasieka
55. Wcisło Maciej laureat dr Marcin Chruściel
Olimpiada Matematyczna
56.
Byczek Rafał finalista dr Jacek Dymel
57.
Deka konrad laureat dr Jacek Dymel
58.
Mnich Aleksandra finalista dr Jacek Dymel
59.
Nowak Stanisław finalista dr Jacek Dymel
60.
Pitrus Bruno finalista dr Jacek Dymel
61.
Różycki Jakub finalista dr Jacek Dymel
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
62. Koziołek Wojciech finalista
mgr Edyta Osuch
63. Włoch Patryk laureat mgr Edyta Osuch
64. Madej Jakub laureat mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
65. Kolarska Dorota
finalista Mateusz Janczura
66. Madej Jakub laireat
Mateusz Janczura
67. Kowalczyk Krzysztof
finalista Mateusz Janczurat
68. Noga Mikołaj
laureat Mateusz Janczura
69. Tekielak Jakub
finalista Mateusz Janczura
70. Włoch Patryk
laureat Mateusz Janczura
Olimpiada Wiedzy oPolsce i Świecie Współczesnym
71. Wierzbicka Aleksandra laureat
mgr Dawid Drabczyk
72. Myśliwiec Aleksandra laureat mgr Dawid Drabczyk
73.
Madej Jakub finalista mgr Dawid Drabczyk
74.
Tekielak Jakub< laureat mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
75.
Marzec Aleksandra laureat
mgr Dawid Drabczyk
76.
Surówka Maciej finalista mgr Dawid Drabczyk
77.
Piskorz Joanna laureat
mgr Dawid Drabczyk
78. Szamburska Maria finalista mgr Dawid Drabczyk
79. Wierzbicka Aleksandra finalista mgr Dawid Drabczyk
80. Sęk Karolina finalista
mgr Dawid Drabczyk
81. Waszkiewicz Katarzyna finalista mgr Dawid Drabczyk
82. Kozień Adam finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Prawie
83. Wierzbicka Aleksandra laureat mgr Dawid Drabczyk
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
84. Bar Agata finalista
mgr Edyta Osuch
85. Dobosz Damian finalista mgr Edyta Osuch
86. Kędziora Mateusz finalista mgr Edyta Osuch
87. Moskal Anna laureat mgr Edyta Osuch
88. Otałęga Antoni finalista mgr Edyta Osuch
89. Potyrała Jan laureat mgr Edyta Osuch
90. Wąs Mateusz laureat mgr Edyta Osuch
91.
Zając Monika laureat mgr Edyta Osuch
92.
Krzykawska Aleksandra laureat mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ,,Euroelektra"
93. Bujakowski Piotr finalista
dr Tomasz Zając
94.
Pardyl Adam finalista
dr Tomasz Zając
Olimpiada Wiedzy  o Żywieniu i Żywności
95.
Anioł Aleksandra
finalista mgr Małgorzata Berkowicz
Olimpiada Przedsiębiorczości
96.
Kolarska Dorota
laureat mgr Monika Palonek
97.
Madej Jakub
laureat mgr Tomasz Bieńkowski
Olimpiada Wiedzy Technicznej
98. Bujakowski Piotr
finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada Mediewistyczna
99. Kozień Adam laureat mgr Józef Jaworski
100. Kowalski Krzysztof finalista dr Stanisław Garlicki
101. Janas Tomasz finalista dr Stanisław Garlicki
102. Śliwa Sebastian laureat
dr Stanisław Garlicki
103. Wiecheć Aleksandra uczestnik dr Stanisław Garlicki
104. Lunn Hugo laureat
dr Stanisław Garlicki
105. Hajdys Konrad laureat
mgr Józef Jaworski
106. Kubala Jędrzej laureat
dr Stanisław Garlicki
107. Koiwalski Wiktor finalista
mgr Rafał Kobylec
108. Wierzbicka Aleksandra uczestnik
mgr Józef Jaworski
109. Tekielak Jakub finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Artystyczna
110.
Antoni Otałęga
 finalista  mgr Michał Puchalski
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
111. Podkanowicz Bartosz laureat dr Jacek Dymel
112. Pyzik Aleksander laureat mgr Edyta Osuch
113. Drapała Jakub laureat mgr Micha Niedźwiedź
114. Stachura Rafał finalista dr Wojciech Przybylski
115. Zamarski Krzysztof finalista dr Katarzyna Dziedzic Kocurek
116. Zubilewicz Artur laureat dr Jacek Dymel
117. Luśtyk Jakub laureat dr Jacek Dymel
118. Żychowicz Mikołaj laureat dr Wojciech Przybylski
119. Miśkiewicz Łukasz laureat mgr Lucyna Cięciwa
120. Mucha Paweł laureat mgr Lucyna Cieciwa
121. Stachoń Małgorzata laureat mgr Lucyna Cięciwa
122. Świerczek Karol laureat mgr Barbara Matoga
123. Leśniak Kacper laureat mgr Barbara Matoga
124. Krzanowski Krzysztof laureat mgr Lucyna Cięciwa
125. Kakol Bartłomiej laureat mgr Lucyna Cięciwa
126. Kalisz Aleksandra finalista mgr Lucyna Cięciwa
127. Gwizdała Janusz laureat mgr Barbara Matoga
128. Grabowski Michał finalista mgr Lucyna Cięciwa
129. Gołyźniak Piotr laureat mgr Lucyna Cięciwa
130. Byczek Rafał laureat dr Jacek Dymel
131. Grzybowska Weronika laureat dr Jacek Dymel
132. Kaźmierczak Łukasz laureat dr Jacek Dymel
133. Karwala Mariusz laureat dr Jacek Dymel
134. Mader Paweł laureat dr Jacek Dymel
135. Matula Mikołaj laureat dr Jacek Dymel
136. Najdek Mateusz laureat dr Jacek Dymel
137. Palenica Paweł laureat dr Jacek Dymel
138. Habzda Marcin laureat mgr Barbara Matoga
139. Szołdra Tomasz finalista mgr Barbara Matoga
140. Przewięźlikowski Marcin laureat mgr Barbara Matoga
141. Jasiński Jan finalista dr Roman Marcinek
142. Adamski Robert finalista mgr Bogusław Kraszewski
143. Banaszak Katarzyna finalista mgr Bogusław Kraszewski
144. Moskal Antonina laureat mgr Bogusław Kraszewski
145. Kropiewnicki Kamil finalista mgr Bogusław Kraszewski
146. Kusek Bartosz finalista mgr Bogusław Kraszewski
147. Markowski Miron finalista mgr Bogusław Kraszewski
148. Morawiecki Krzysztof finalista mgr Bogusław Kraszewski
149. Wilkosz Jakub laureat mgr Bogusław Kraszewski
150. Szulc Małgorzata laureat mgr Bogusław Kraszewski
151. Sokół Michał finalista mgr Bogusław Kraszewski
152. Sala Tomasz finalista mgr Bogusław Kraszewski
153. Nawojowski Łukasz finalista mgr Barbara Matoga