Olimpiady 2012/2013

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
1. Cynk Karolina
finalista mgr Andrzej Kos
2. Zalecki Paweł
finalista
mgr Andrzej Kos
3. Gwinner Jan
finalista mgr Andrzej Kos
4. Tomasz Wawak
finalista mgr Andrzej Kos
5. Leśniak Kacper
finalista mgr Andrzej Kos
6. Rajtar Kamil
finalista mgr Andrzej Kos
Olimpiada Filozoficzna
7. Siekańska Katarzyna
laureat przygotowanie samodzielne
8. Baran Kacper
laureat
przygotowanie samodzielne
Olimpiada Biologiczna
9. Ficoń Jacek
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
10. Jarzębska Anna
laureat
dr Elżbieta Ćwioro
11. Łomzik Rafał
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
12. Manterys Kamil
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Chemiczna
13. Jarzębska Anna
laureat
dr Anna Reizer
14. Pasich Przemysław
laureat dr Wojciech Przybylski
15. Wróbel Piotr
laureat dr Anna Reizer
16. Zdybał Dominik
finalista dr Wojciech Przybylski
17. Zalecki Paweł finalista dr Wojciech Przybylski
18.
Tracz Dawid finalista dr Wojciech Przybylski
19.
Kuciel Tomasz finalista dr Wojciech Przybylski
Olimpiada Astronomiczna
20. Windak Mateusz
laureat dr Tomasz Zając
21. Zalecki Paweł
laureat
dr Tomasz Zając
22.
Staroń Piotr finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada Fizyczna
23. Gajoch Grzegorz
finalista
dr Tomasz Zając
24. Rajchel Grzegorz finalista dr Sławomir Brzezowski
25. Zalecki Paweł
laureat
dr Tomasz Zając
26.
Budzik Katarzyna finalista dr Dagmara Sokołowska
Olimpiada Geograficzna
27. Włodek Kamil
finalista
mgr Edyta Osuch
28.
Wolak Jakub laureat
mgr Edyta Osuch
Olimpiada Historyczna
29. Budziak Alfred
laureat dr Stanisław Garlicki
30. Jelonek Mariusz
laureat
mgr Rafał Kobylec
31.
Kula Artur laureat mgr Józef Jaworski
32. Święchowicz Weronika laureat mgr Rafał Kobylec
Olimpiada Informatyczna
33. Glapa Michał
finalista
dr Andrzej Dyrek
34. Łukasz Szymon
laureat dr Andrzej Dyrek
35. Dziewoński Bartosz
finalista dr Andrzej Dyrek
36. Świrski Grzegorz
laureat
dr Andrzej Dyrek
37. Kania Leszek
finalista dr Andrzej Dyrek
38. Derbisz Jan
finalista dr Andrzej Dyrek
39. Zieliński Michał
laureat
dr Andrzej Dyrek
40. Kostrzewa Marcin
finalista dr Andrzej Dyrek
41. Łabaj Jakub
finalista dr Andrzej Dyrek
42.
Nowak Mateusz
finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Francuskiego
43. Badowska Aleksandra
finalista przygotowanie samodzielne
44.
Dyląg Alexandre finalista przygotowanie samodzielne
Olimpiada Języka Angielskiego
45.
Jakubowska Marta finalista  mgr Elżbieta Napiórkowska
46.
Wyszomirska Julia
finalista  przygotowanie samodzielne
Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej
47. Niemiec Jakub finalista mgr Wojciech Kowalski
Olimpiada Języka Niemieckiego
48. Jaśtal Michał laureat mgr Monika Stanula
Olimpiada Języka Rosyjskiego
49. Sudyk Anastasia finalista mgr Regina Gryboś
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
50. Żyrkowska Aleksandra
laureat
mgr Dariusz Pasieka
51. Celuch Magdalena
finalista mgr Dariusz Pasieka
52. Chorąży Adrianna
lfinalista mgr Dariusz Pasieka
53. Sierka Marta
finalista mgr Dariusz Pasieka
54. Mazurek Anna
laureat
dr Marcin Chruściel
Olimpiada Matematyczna
55. Budzik Katarzyna
finalista dr Jacek Dymel
56. Cynk Karolina
finalista dr Jacek Dymel
57. Deka Konrad
laureat
dr Jacek Dymel
58. Derbisz Jan
finalista mgr Bogusław Kraszewski
59. Gawlina Dawid
finalista dr Jacek Dymel
60. Glapa Michał
finalista mgr Bogusław Kraszewski
61. Gwinner Jan
finalista mgr Bogusław Kraszewski
62. Hadasz Artur
finalista dr Jacek Dyme
63. Heilman Piotr
finalista dr Jacek Dymel
64. Hoduń Anna
finalista dr Jacek Dymel
65. Kostrzewa Marcin
laureat
dr Jacek Dymel
66. Tułowiecki Jan
finalista mgr Bogusław Kraszewski
67. Wachulec Maciej
laureat dr Jacek Dymel
68. Zalecki Paweł finalista mgr Agnieszka Borcz
69. Ziobro Paweł finalista dr Jacek Dymel
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
70. Krężel Jakub
finalista mgr Edyta Osuch
71. Bylina Michał
finalista mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
72. Janczura Mateusz
finalista mgr Tomasz Bieńkowski
73. Kapera Marek
finalista mgr Monika Palonek
74.
Noga Mikołaj
finalista mgr Tomasz Bieńkowski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
75. Madej Jakub
finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
76.
Potocka Aleksandra finalista mgr Dawid Drabczyk
77.
Kosak Paulina finalista mgr Dawid Drabczyk
78.
Kowalska Patrycja finalista mgr Dawid Drabczyk
79. Kucia Karolina finalista mgr Dawid Drabczyk
80. Kuśnierz Paulina laureat mgr Dawid Drabczyk
81. Pilikowski Tomasz laureat mgr Dawid Drabczyk
82. Jędrusiak Maciej finalista mgr Dawid Drabczyk
83. Kasperowicz Filip finalista mgr Dawid Drabczyk
84. Duśko Łukasz finalista mgr Dawid Drabczyk
85. Kwiatkowski Bartosz finalista mgr Dawid Drabczyk
86. Ciaptacz Jan finalista mgr Dawid Drabczyk
87. Masłowska Barbara laureat mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Prawie
88.
Pilikowski Tomasz laureat mgr Dawid Drabczyk
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
89. Smok Anna
finalista mgr Edyta Osuch
90. Kędziora Mateusz
finalista mgr Edyta Osuch
91. Jarosz Karina finalista mgr Edyta Osuch
92. Kuśmierczyk Magdalena laureat mgr Edyta Osuch
93. Włodek Kamil laureat mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ,,Euroelektra"
94. Cianciara Mateusz
laureat dr Tomasz Zając
95.
Gurdek Łukasz finalista
dr Tomasz Zając
96.
Gajoch Grzegorz laureat dr Tomasz Zając
Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej
97.
Kosak Paulina
finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy  o Żywieniu i Żywności
98.
Janecka Iga
finalista mgr Małgorzata Berkowicz
99. Nowak Andrzej laureat mgr Małgorzata Berkowicz
Olimpiada Przedsiębiorczości
100.
Kryska Łukasz
laureat mgr Tomasz Bieńkowski
Olimpiada Teologii Katolickiej
101. Pilikowski Tomasz finalista Zbigniew Sala
Ogólnopolska Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks"
102. Bartyzel Zofia finalista  
103. Biłko Kacper finalista  
104. Cianciara Mateusz finalista  
105. Cynk Karolina finalista  
106. Gajoch Grzegorz finalista  
107. Grabis Wojciech finalista  
108. Heilman Piotr finalista  
109. Kania Leszek finalista  
110. Kasprzyk Tomasz finalista  
111. Kmiecik Mateusz finalista  
112. Kozicki Karol finalista  
113.
Kudzia Jakub finalista  
114. Merynda Piotr finalista  
115. Miś Wiktor finalista  
116. Mystek Karol finalista  
117. Tendera Wiktor finalista  
118. Wachulec Maciej finalista  
119. Wolny Monika finalista  
120. Zajda Marcin finalista  
121. Zielinski Michał finalista  
122. Zwonek Łukasz finalista  
Olimpiada Artystyczna
123.
Soja Michał
 laureat  dr Stanisław Garlicki
124.
Gilek Katarzyna
 finalista  mgr Bożena Ostachowska Kos