Olimpiady 2011/2012

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
1. Chołoniewski Marcin finalista mgr Andrzej Kos
2. Wołek Adam finalista
mgr Andrzej Kos
3. Myszkowski Konrad
laureat
mgr Andrzej Kos
4. Ficek Filip
Laureat
mgr Andrzej Kos
5. Rząsa Piotr
finalista mgr Andrzej Kos
6. Piekarz Michał
finalista mgr Andrzej Kos
7. Pędzich Justyna
laureat
mgr Andrzej Kos
Olimpiada Filozoficzna
8. Bukowska Natalia
laureat mgr Renata Skorczyńska
9. Reszka Katarzyna finalista mgr Renata Skorczyńska
10. Gondko Małgorzata finalista mgr Renata Skorczyńska
Olimpiada Biologiczna
11. Jarzębska Anna
laureat dr Elżbieta Ćwioro
12. Gąsiorek Piotr
finalista dr Elżbieta Ćwioro
13. Lorens Wiktor
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
14. Brońska Sara
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
15. Krzystanek Aleksandra
finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
16. Zwinczewska Daria finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
17. Fatyga Agnieszka finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
18. Dusza Patryk finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Chemiczna
19. Jarzębska Anna
laureat
dr Anna Reizer
20. Pasich Przemysław
laureat dr Wojciech Przybylski
21. Wróbel Piotr
laureat dr Anna Reizer
22. Zdybał Dominik
finalista dr Wojciech Przybylski
Olimpiada Astronomiczna
23. Rutkowski Mieszko
finalista dr Tomasz Zając
24. Ficek Filip
laureat dr Tomasz Zając
25. Szymański Konrad finalista dr Tomasz Zając
26.
Staroń Piotr finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada Fizyczna
27. Ficek Filip
laureat
dr Joanna Janik Kokoszka
28. Szymański Konrad
finalista dr Joanna Janik Kokoszka
29. Zalecki Paweł
finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada Geograficzna
30. Kaczmarczyk Wojciech laureat mgr Paweł Słowiak
31.
Bochenek Kamil finalista mgr Edyta Osuch
32.
Wolak Jakub finalista mgr Edyta Osuch
Olimpiada Historyczna
33. Kaczmarczyk Wojciech
laureat dr Staisław Garlicki
34. Śliwa Ewelina
finalista mgr Józef Jaworski
35. Święchowicz Weronika
laureat mgr Rafał Kobylec
36. Dworak Elżbieta
finalista
mgr Rafał Kobylec
Olimpiada Informatyczna
37. Kuropatwa Wiktor
laureat dr Andrzej Dyrek
38. Łukasz Szymon
laureat dr Andrzej Dyrek
39. Zając Michał laureat
dr Andrzej Dyrek
40. Bejda Piotr
laureat
dr Andrzej Dyrek
41. Kleiner Krzysztof 
finalista dr Andrzej Dyrek
42. Kulig Krzysztof
finalista dr Andrzej Dyrek
43. Piekarz Michał
finalista dr Andrzej Dyrek
44. Świrski Grzegorz
finalista dr Andrzej Dyrek
45. Kania Leszek
finalista dr Andrzej Dyrek
46. Dymek Anna
finalista dr Andrzej Dyrek
47. Dyrek Michał
finalista dr Andrzej Dyrek
48. Kruk Wojciech
finalista dr Andrzej Dyrek
49. Mędrala Krzysztof
finalista dr Andrzej Dyrek
50.
Policht Szymon finalista dr Andrzej Dyrek
51.
Potempa Krzysztof finalista dr Andrzej Dyrek
52.
Seweryn Michał finalista dr Andrzej Dyrek
53.
Urbański Patryk finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Francuskiego
54. Bednarz Stanisław
finalista przygotowanie samodzielne
55.
Dyląg Alexandre finalista przygotowanie samodzielne
Olimpiada Języka Angielskiego
56.
Surzyn Andrzej finalista  mgr Agnieszka Sowińska
57.
Jakubowska Marta finalista  mgr Elżbieta Napiórkowska
58.
Starostka Kinga finalista  mgr Agnieszka Sowińska
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
59. Błocka Katarzyna
finalista mgr Andrzej Kos
60. Kaczmarczyk Wojciech
finalista mgr Bożena Ostachowska Kos
61. Kuśmider Weronika
lfinalista mgr Bożena Ostachowska Kos
62. Kasperczyk Zuzanna
finalista mgr Bożena Ostachowska Kos
63. Siekańska Katarzyna
laureat
mgr Dariusz Pasieka
64.
Dąbrowski Bartosz finalista mgr Dariusz Pasieka
65.
Radziun Dominika finalista mgr Dariusz Pasieka
66.
Galica Justyna finalista mgr Dariusz Pasieka
67.
Korzycki Jakub finalista mgr Dariusz Pasieka
Olimpiada Matematyczna
68. Ficek Filip
finalista dr Jacek Dymel
69. Glapa Michał
finalista mgr Bogusław Kraszewski
70. Gwinner Jan
finalista mgr Bogusław Kraszewski
71. Hoduń Anna
finalista dr Jacek Dymel
72. Jakubek Tomasz
finalista dr Jacek Dymel
73. Janocha Katarzyna finalista dr Jacek Dymel
74. Kleiner Krzysztof finalista dr Jacek Dymel
75. Kuropatwa Wiktor
finalista dr Jacek Dyme
76. Latacz Agata
finalista dr Jacek Dymel
77. Myszkowski Konrad
finalista mgr Tadeusz Matusz
78. Seweryn Michał
finalista dr Jacek Dymel
79. Ziobro Michał finalista dr Jacek Dymel
80. Zając Michał laureat dr Jacek Dymel
Olimpiada Mediewistyczna
81. Bochenek Kamil
finalista dr Stanisław Garlicki
82. Kaczmarczyk Wojciech finalista dr Stanisław Garlicki
83. Łoniewski Daniel Laureat
dr Stanisław Garlicki
84. Myszkowski Konrad laureat
dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
85. Kuśnierz Jarosław laureat mgr Tomasz Bieńkowski
86. Surzyn Andrzej laureat mgr Tomasz Bieńkowski
87.
Sypniewski Jakub laureat mgr Tomasz Bieńkowski
88.
Matyja Monika finalista mgr Tomasz Bieńkowski
Olimpiada Wiedzy O Polsce i Świecie Współczesnym
89. Baran Kacper
finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
90. Baran Kacper
laureat mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
91.
Duśko Łukasz finalista mgr Dawid Drabczyk
92.
Pilikowski Tomasz laureat mgr Dawid Drabczyk
93.
Woźniak Izabella finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy o Prawie
94.
Kaczmarczyk Wojciech finalista mgr Dawid Drabczyk
95.
Pilikowski Tomasz laureat mgr Dawid Drabczyk
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
96. Jarosz Karina
laureat
mgr Edyta Osuch
97. Bryksy Agnieszka
laureat mgr Edyta Osuch
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ,,Euroelektra"
98. Świrski Grzegorz
laureat dr Tomasz Zając
99. Grabowski Kacper
laureat dr Tomasz Zając
100.
Gurdek Łukasz laureat dr Tomasz Zając
101.
Gajoch Grzegorz laureat dr Tomasz Zając
Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej
102.
Kaczmarczyk Wojciech finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy Technicznej
103.
Gajoch Grzegorz finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada Przedsiębiorczości
104.
Surzyn Andrzej laureat mgr Tomasz Bieńkowski
Ogólnopolska Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks"
105. Kawula Andrzej laureat dr Jacek Dymel
106. Piszczek Kamil
laureat dr Jacek Dymel
107. Janus Piotr
laureat dr Jacek Dymel
108. Adamczyk Michał
laureat dr Jacek Dymel
109. Gajoch Grzegorz
laureat dr Tomasz Zająci
110. Jakubek Tomasz laureat dr Jacek Dymel
111. Matyja Monika laureat mgr Lucyna Cięciwa
112. Pabin Grzegorz laureat mgr Lucyna Cięciwa
113. Rutkowski Mieszko laureat dr Joanna Janik Kokoszka
114. Skiba Grażyna laureat dr Jacek Dymel
115.
Woronko Tymoteusz laureat  mgr Bogusław Kraszewski
XX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej
116.
Guzik Aleksander  finalista  dr Wojciech Przybylski
117.
Krasodomska Agnieszka  finalista  dr Wojciech Przybylski
118.
Zalecki Paweł  finalista  dr Wojciech Przybylski
119.
Zdybał Dominik  finalista  dr Wojciech Przybylski