Olimpiady 2010/2011

Imię i Nazwisko Konkurs/Olimpiada Opiekun
1 Natalia Bukowska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (laureat) dr Marcin Chruściel
2 Olga Curzydło Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (finalista) dr Marcin Chruściel
3 Patrycja Jarosz Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (laureat) mgr Dariusz Pasieka
4 Olga Skrbeńska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (laureat) mgr Dariusz Pasieka
5 Agnieszka Urbańczyk Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (laureat) mgr Dariusz Pasieka
6 Maria Janicka Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (laureat) mgr Dariusz Pasieka
7 Adam Gąsiorowski Olimpiada Historyczna (laureat) mgr Józef Jaworski
8 Mieszko Rutkowski Olimpiada Astronomiczna (finalista) przygotowanie samodzielne
9 Filip Ficek Olimpiada Astronomiczna (finalista) przygotowanie samodzielne
  Filip Ficek V Międzynarodowa Olimpiada z Astronomii i Astrofizyki (IOAA) przygotowanie samodzielne
10 Maciej Nawrocki Olimpiada Języka Angielskiego (finalista) mgr Elżbieta Napiórkowska
11 Sabina Sy Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki (laureat) mgr Edyta Osuch
12 Magdalena Burtan Olimpiada Języka Hiszpańskiego (finalista) mgr Marzena Kurzawińska
13 Małgorzata Gondko Olimpiada Języka Hiszpańskiego (finalista) mgr Renata Sokólska-Pyzik
14 Katarzyna Florkowska Olimpiada Biologiczna (finalista) dr Elżbieta Ćwioro
15 Aleksandra Jaworska Olimpiada Biologiczna (finalista) mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
16 Katarzyna Pietrzyk Olimpiada Biologiczna (finalista) mgr Elżbieta Ćwioro
17 Joanna Pełesz Olimpiada Biologiczna (finalista) mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
18 Joanna Rozwadowska Olimpiada Biologiczna (laureat) dr Elżbieta Ćwioro
19 Maks Stachowiak Olimpiada Języka Niemieckiego (laureat) mgr Agnieszka Wojtasiewicz
20 Małgorzata Lubkiewicz Olimpiada Języka Francuskiego (finalista) mgr Krzysztof Kotuła
21 Magdalena Migoń Olimpiada Języka Francuskiego (finalista) mgr Elżbieta Szewczyk-Gurgul
22 Maria Płachno Olimpiada Języka Francuskiego (finalista) mgr Małgorzata Płachno
23 Jarosław Kuśnierz Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (laureat) mgr Renata Olszówka
24 Andrzej Surzyn Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (finalista) mgr Renata Olszówka
25 Arkadiusz Wójcik Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (finalista) mgr Renata Olszówka
26 Aleksander Sipior Olimpiada Wiedzy o Prawie (finalista) mgr Dawid Drabczyk
27 Ada Zakrzewska Olimpiada Wiedzy o Prawie (finalista) mgr Dawid Drabczyk
28 Wojciech Kaczmarczyk Olimpiada Geograficzna (laureat) mgr Paweł Słowiak
  Wojciech Kaczmarczyk V Środkowoeuropejska Olimpiada Geograficzna (2011) mgr Paweł Słowiak
29 Sławomir Pyzik Olimpiada Geograficzna (finalista) mgr Edyta Osuch
30 Karolina Szpak Olimpiada Filozoficzna (laureat) mgr Renata Skorczyńska
31 Sara Brońska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (finalista) mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
32 Daria Zwińczewska Olimpiada Języka Rosyjskiego (finalista) mgr Regina Gryboś
33 Piotr Bejda Olimpiada Informatyczna (laureat) dr Andrzej Dyrek
  Piotr Bejda Olimpiada Informatyczna Państw Europy Środkowej (CEOI 2011) dr Andrzej Dyrek
  Piotr Bejda XVII Bałtycka Olimpiada Informatyczna (Dania 2011) dr Andrzej Dyrek
  Piotr Bejda 23 Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna (Tajlandia 2011) dr Andrzej Dyrek
34 Wiktor Kuropatwa Olimpiada Informatyczna (laureat) dr Andrzej Dyrek
  Wiktor Kuropatwa XVII Bałtycka Olimpiada Informatyczna (Dania 2011) dr Andrzej Dyrek
35 Michał Zając Olimpiada Informatyczna (laureat) dr Andrzej Dyrek
  Michał Zając International Collegiate Programming Contest (CERC 2010, Poznań) dr Andrzej Dyrek
36 Michał Piekarz Olimpiada Informatyczna (laureat) dr Andrzej Dyrek
37 Kamil Łukasz Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
38 Michał Dyrek Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
39 Jakub Czarnowicz Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
40 Michał Darkowski Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
41 Krzysztof Kleiner Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
42 Michał Kowalik Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
43 Krzysztof Kulik Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
44 Szymon Policht Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
45 Marcin Regdos Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
46 Mateusz Twaróg Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
47 Konrad Zemek Olimpiada Informatyczna (finalista) dr Andrzej Dyrek
48 Lusine Khachatryan Olimpiada Chemiczna (finalista) dr Wojciech Przybylski
49 Agnieszka Krasodomska Olimpiada Chemiczna (finalista) dr Wojciech Przybylski
50 Mikołaj Nowak Olimpiada Chemiczna (finalista) dr Anna Reizer
51 Maksymilian Pac Olimpiada Chemiczna (finalista) dr Anna Reizer
52 Szymon Rzeźwicki Olimpiada Chemiczna (laureat) dr Anna Reizer
53 Piotr Bejda Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
54 Tomasz Bulka Olimpiada Matematyczna (finalista) mgr Bogusław Kraszewski
55 Katarzyna Janocha Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
56 Krzysztof Kleiner Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
57 Marcin Kostrzewa Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
58 Wiktor Kuropatwa Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
59 Michał Piekarz Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
60 Michał Seweryn Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
61 Adam Wyrzykowski Olimpiada Matematyczna (finalista) mgr Bogusław Kraszewski
62 Michał Zając Olimpiada Matematyczna (laureat) dr Jacek Dymel
  Michał Zając IV Romanian Master of Mathematics and Sciences (2011, Rumunia) dr Jacek Dymel
63 Agata Latacz Olimpiada Matematyczna (finalista) dr Jacek Dymel
64 Ficek Ficek Olimpiada Fizyczna (laureat) dr Joanna Janik-Kokoszka
65 Jakub Janarek Olimpiada Fizyczna (finalista) dr Joanna Janik-Kokoszka
66 Krysztof Mędrela Olimpiada Fizyczna (finalista) dr Joanna Janik-Kokoszka
67 Damian Trybek Olimpiada Fizyczna (finalista) dr Dagmara Sokołowska
68 Adam Wyrzykowski Olimpiada Fizyczna (finalista) dr Dagmara Sokołowska
69 Łukasz Stempek Olimpiada Fizyczna (laureat) dr Dagmara Sokołowska
70 Szymon Maziarz Międzynarodowa Olimpiada (laureat)ingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej (finalista) mgr Andrzej Kos
71 Adam Wołek Międzynarodowa Olimpiada (laureat)ingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej (finalista) mgr Andrzej Kos
72 Konrad Myszkowski Międzynarodowa Olimpiada (laureat)ingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej (finalista) mgr Andrzej Kos
73 Michał Piekarz Międzynarodowa Olimpiada (laureat)ingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej (finalista) mgr Andrzej Kos
74 Karolina Prawda Międzynarodowa Olimpiada (laureat)ingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej (finalista) mgr Andrzej Kos
75 Wojciech Kaczmarczyk Olimpiada Mediewistyczna (finalista) dr Stanisław Garlicki
76 Łukasz Kryska Olimpiada Mediewistyczna (finalista) dr Stanisław Garlicki
77 Magdalena Janczy Olimpiada Mediewistyczna (finalista) dr Stanisław Garlicki
78 Konrad Myszkowski Olimpiada Mediewistyczna (finalista) dr Stanisław Garlicki
79 Joanna Byrka Małopolska Olimpiada Wiedzy o Szachach (laureat) przygotowanie samodzielne
  Joanna Byrka VII World School Individual Chess Championship (finalista) przygotowanie samodzielne
80 Malwina Chrząszcz Małopolska Olimpiada Wiedzy o Szachach (laureat) przygotowanie samodzielne
  Malwina Chrząszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich (laureat) przygotowanie samodzielne
  Malwina Chrząszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych (laureat) przygotowanie samodzielne
  Malwina Chrząszcz Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich (finalista) przygotowanie samodzielne