Olimpiady 2009/2010

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
1. Chołoniewski Marcin finalista mgr Andrzej Kos
2. Dymek Anna laureat mgr Andrzej Kos
3. Foszcz Krzysztof finalista mgr Andrzej Kos
4. Janik Konrad finalista mgr Andrzej Kos
5. Kisielewska Kaja finalista mgr Andrzej Kos
6. Kuropatwa Wiktor finalista mgr Andrzej Kos
7. Mizera Sebastian finalista mgr Andrzej Kos
8. Nawrocka Agata finalista mgr Andrzej Kos
Olimpiada Artystyczna
9. Dobrzańska Katarzyna laureat dr Jakub Puchalski
Olimpiada Biologiczna
10. Nowakowski Jarosław laureat dr Elżbieta Ćwioro
11. Pyzio Monika finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
12. Pełesz Joanna finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
13. Wojcieszak Daria finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
14. Chrobak Adrian finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
15. Jaworska Aleksandra finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Chemiczna
16. Giergiel Krzysztof finalista dr Anna Reizer
17. Rzeźwicki Szymon laureat dr Anna Reizer
18. Nogaś Wojciech laureat dr Anna Reizer
19. Kawik Tomasz finalista dr Wojciech Przybylski
20. Witkowski Piotr finalista dr Anna Reizer
21. Khachatryan Lusine finalista dr Wojciech Przybylski
Olimpiada Filozoficzna
22. Mleko Anna finalista mgr Renata Skorczyńska
23. Wojnakowska Natalia laureat mgr Renata Skorczyńska
Olimpiada Fizyczna
24. Dąbrowa Jędrzej finalista dr Sławomir Brzezowski
25. Gawłowski Witold finalista mgr Anna Głogowska
26. Klimek Aleksandra finalista dr Sławomir Brzezowski
27. Stempek Łukasz finalista dr Dagmara Sokołowska
28. Trybek Damian laureat dr Dagmara Sokołowska
29. Wyrzykowski Adam finalista dr Dagmara Sokołowska
Olimpiada Geograficzna
30. Kaczmarczyk Wojciech laureat mgr Paweł Słowiak
Olimpiada Historyczna
31. Gregorczyk Michał laureat mgr Józef Jaworski
32. Pierzchalski Krzysztof finalista mgr Józef Jaworski
33. Zygmunt Justyna laureat mgr Józef Jaworski
34. Żbik Sebastian laureat mgr Józef Jaworski
35. Węgrzyn Bartłomiej laureat mgr Rafał Kobylec
Olimpiada Informatyczna
36. Adamski Igor laureat dr Andrzej Dyrek
37. Guśpiel Grzegorz laureat dr Andrzej Dyrek
38. Zając Michał finalista dr Andrzej Dyrek
39. Feluś Krzysztof finalista dr Andrzej Dyrek
40. Dorobisz Andrzej finalista dr Andrzej Dyrek
41. Piekarz Maciej laureat dr Andrzej Dyrek
42. Zgliczyński Michał laureat dr Andrzej Dyrek
43. Wiatrowski Tomasz laureat dr Andrzej Dyrek
44. Łopata Wojtek finalista dr Andrzej Dyrek
45. Kuropatwa Wiktor finalista dr Andrzej Dyrek
46. Regdos Marcin finalista dr Andrzej Dyrek
47. Bejda Piotr finalista dr Andrzej Dyrek
48. Konieczny Mateusz finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Francuskiego
49. Próchnicki Tomasz laureat mgr Dorota Kramarz
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
50. Zięba Michał laureat mgr Dariusz Pasieka
51. Półtorak Arkadiusz laureat mgr Dariusz Pasieka
52. Łopata Magdalena laureat mgr Dariusz Pasieka
53. Owca Aleksandra finalista mgr Dariusz Pasieka
54. Paciora Magdalena finalista mgr Dariusz Pasieka
Olimpiada Matematyczna
55. Bejda Piotr finalista mgr Jacek Dymel
56. Bulka Tomasz finalista mgr Bogusław Kraszewski
57. Czarnowicz Jakub finalista mgr Bogusław Kraszewski
58. Dorobisz Andrzej finalista mgr Bogusław Kraszewski
59. Guśpiel Grzegorz finalista mgr Bogusław Kraszewski
60. Janocha Katarzyna finalista mgr Jacek Dymel
61. Jarząbek Natalia finalista mgr Bogusław Kraszewski
62. Kleiner Krzysztof finalista mgr Jacek Dymel
63. Pełka Tomasz finalista mgr Bogusław Kraszewski
64. Piekarz Michał finalista mgr Jacek Dymel
65. Polański Artur finalista mgr Ryszard Gruca
66. Skiba Beata finalista mgr Lucyna Cięciwa
67. Wyrzykowski Adam finalista mgr Bogusław Kraszewski
68. Zając Michał laureat mgr Jacek Dymel
Olimpiada Mediewistyczna
69. Nawara Natalia finalista mgr Józef Jaworski
70. Kaczmarczyk Wojciech finalista dr Stanisław Garlicki
71. Nowakowski Jarosław finalista dr Stanisław Garlicki
72. Łoniewski Daniel finalista dr Stanisław Garlicki
73. Myszkowski Konrad finalista dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
74. Kuśnierz Jarosław laureat mgr Dariusz Pasieka
Olimpiada Wiedzy O Polsce i Świecie Współczesnym
75. Gregorczyk Michał finalista mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
76. Klaja Małgorzata laureat mgr Józef Jaworski
77. Truszkiewicz Maciej finalista dr Stanisław Garlicki
78. Żanowska Aleksandra finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Wiedzy O Unii Europejskiej (pułtuska)
79. Gregorczyk Michał uczestnik mgr Dawid Drabczyk
80. Kremer Wojciech uczestnik mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada Wiedzy O Unii Europejskiej (szczecińska)
81. Luba Agnieszka laureat mgr Dawid Drabczyk
82. Kremer Wojciech laureat mgr Dawid Drabczyk
Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po 19 września 1939 roku”
83. Sładek Ewa laureat mgr Józef Jaworski
84. Gałka Klaudia laureat mgr Józef Jaworski
85. Maciejowska Paulina laureat mgr Józef Jaworski
86. Luba Agnieszka finalista mgr Józef Jaworski
87. Paw Katarzyna finalista mgr Józef Jaworski
88. Wojnarowska Joanna finalista mgr Rafał Kobylec
89. Szklarczyk Leszek finalista dr Stanisław Garlicki
90. Zwinczewska Helena finalista dr Stanisław Garlicki
91. Pyzik Sławomir finalista dr Stanisław Garlicki
92. Lisińska Aleksandra finalista mgr Józef Jaworski