Olimpiady 2008/2009

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna
1. Adam Wyrzykowski laureat dr Dagmara Sokołowska
Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
2. Adam Polak laureat mgr Andrzej Kos
3. Lusine Khachatyrian laureat mgr Andrzej Kos
4. Tomasz Kisielewski laureat mgr Andrzej Kos
5. Michał Sapalski finalista mgr Andrzej Kos
6. Michał Bejda finalista mgr Andrzej Kos
Olimpiada Astronomiczna
7. Aleksandra Lelek finalista dr Tomasz Zając
8. Michał Wojtaszek laureat dr Tomasz Zając
Olimpiada Biologiczna
9. Tomasz Próchnicki laureat dr Elżbieta Ćwioro
10. Michał Wałaszek finalista dr Elżbieta Ćwioro
11. Katarzyna Baranowska finalista dr Elżbieta Ćwioro
Olimpiada Chemiczna
12. Mateusz Snamina laureat dr Wojciech Przybylski
13. Szymon Rzeźwicki finalista dr Anna Reizer
14. Piotr Witkowski finalista dr Anna Reizer
Olimpiada Ekologiczna
15. Andrzej Antosiewicz finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
16. Sara Antas finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Filozoficzna
17. Joanna Luc laureat mgr Renata Skorczyńska
18. Alicja Rybkowska laureat mgr Renata Skorczyńska
Olimpiada Fizyczna
19. Krzysztof Biedroń laureat dr Jerzy Mucha
20. Aleksandra Klimek finalista dr Sławomir Brzezowski
21. Jacek Musiał laureat dr Jerzy Mucha
22. Dawid Pustułka finalista dr Tomasz Zając
23. Mateusz Skowron finalista dr Tomasz Zając
24. Adam Wyrzykowski laureat dr Dagmara Sokołowska
25. Michał Wojtaszek Select a title... dr Tomasz Zając
Olimpiada Historyczna
26. Maciej Boś finalista dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Informatyczna
27. Jakub Tyrcha finalista dr Andrzej Dyrek
28. Andrzej Dorobisz finalista dr Andrzej Dyrek
29. Igor Adamski laureat dr Andrzej Dyrek
30. Maciej Piekarz finalista dr Andrzej Dyrek
31. Mateusz Skowron finalista dr Andrzej Dyrek
32. Dawid Pustułka finalista dr Andrzej Dyrek
33. Paweł Wanat laureat dr Andrzej Dyrek
34. Michał Sapalski finalista dr Andrzej Dyrek
35. Jacek Szmigiel finalista dr Andrzej Dyrek
36. Michał Bejda laureat dr Andrzej Dyrek
37. Adam Polak laureat dr Andrzej Dyrek
38. Grzegorz Guśpiel finalista dr Andrzej Dyrek
39. Jakub Adamek laureat dr Andrzej Dyrek
40. Tomasz Kłeczek laureat dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
41. Ada Coghen laureat mgr Agnieszka Sowińska
42. Jakub Adamek finalista mgr Agnieszka Sowińska
43. Aleksandra Małecka finalista mgr Agnieszka Sowińska
44. Olga Gdula laureat mgr Agnieszka Sowińska
45. Michał Jasiński laureat mgr Agnieszka Sowińska
46. Anna Filipek finalista mgr Agnieszka Sowińska
47. Eric Cupiał finalista mgr Agnieszka Sowińska
48. Łukasz Wadiak finalista mgr Agnieszka Sowińska
49. Aleksandra Gorostowicz finalista mgr Agnieszka Sowińska
Olimpiada Języka Francuskiego
50. Aleksandra Małecka laureat mgr Dorota Kramarz
Olimpiada Języka Rosyjskiego
51. Nela Dębniak finalista mgr Regina Gryboś
52. Helena Zwinczewska laureat mgr Regina Gryboś
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
53. Natalia Wojakowska laureat mgr Dariusz Pasieka
54. Marta Struzik finalista mgr Dariusz Pasieka
55. Bartosz Wójcik laureat dr Marcin Chruściel
56. Małgorzata Basista finalista dr Marcin Chruściel
57. Erazm Dutkiewicz laureat mgr Dariusz Martynowicz
58. Martyna Nowicka laureat mgr Bożena Ostachowska-Kos
59. Katarzyna Kozioł finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
60. Aleksandra Sychta finalista mgr Sylwia Winiarska-Żmigodzka
Olimpiada Matematyczna
61. Andrzej Dorobisz finalista mgr Bogusław Kraszewski
62. Natalia Jarząbek finalista mgr Bogusław Kraszewski
63. Tomasz Kisielewski finalista mgr Bogusław Kraszewski
64. Tomasz Kłeczek finalista mgr Bogusław Kraszewski
65. Kamil Kuźmicki finalista mgr Bogusław Kraszewski
66. Joanna Luc finalista mgr Bogusław Kraszewski
67. Marek Milowski finalista mgr Bogusław Kraszewski
68. Adam Polak finalista mgr Bogusław Kraszewski
69. Michał Sapalski finalista mgr Bogusław Kraszewski
70. Paweł Wanat finalista mgr Bogusław Kraszewski
71. Konrad Żołna finalista mgr Bogusław Kraszewski
Olimpiada Mediewistyczna
72. Jarosław Nowakowski finalista dr Stanisław Garlicki
73. Bartłomiej Węgrzyn finalista mgr Rafał Kobylec
74. Piotr Grochowski laureat dr Stanisław Garlicki
75. Przemysław Toroń finalista mgr Józef Jaworski
76. Kamila Knap finalista dr Stanisław Garlicki
77. Joanna Wiśniowska finalista dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
78. Anna Lech laureat mgr Józef Jaworski
79. Mateusz Mroczek laureat dr Stanisław Garlicki
80. Ewa Sładek laureat mgr Józef Jaworski
81. Jan Owsiński finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Wiedzy Technicznej
82. Michał Włodarczyk laureat dr Tomasz Zając
Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po 19 września 1939 roku”
83. Magdalena Knysak finalista dr Stanisław Garlicki
84. Aleksandra Klimek finalista dr Stanisław Garlicki
85. Jakub Krzysztofiak finalista dr Stanisław Garlicki
86. Justyna Rolińska laureat dr Stanisław Garlicki
87. Karolina Sibielak finalista dr Stanisław Garlicki
88. Konrad Januszewski laureat mgr Józef Jaworski