Olimpiady 2007/2008

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna
1. Robert Obryk finalista mgr Ryszard Zapała
Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
2. Marcin Dohnalik finalista mgr Andrzej Kos
3. Dominik Dudzik laureat mgr Andrzej Kos
4. Marcin Filar laureat mgr Andrzej Kos
5. Damian Leśniak finalista mgr Andrzej Kos
6. Andrzej Łysek finalista mgr Andrzej Kos
7. Anna Ogorzałek finalista mgr Andrzej Kos
8. Adam Polak finalista mgr Andrzej Kos
9. Artur Święch finalista mgr Andrzej Kos
Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna
10. Jakub Konieczny laureat mgr Bogusław Kraszewski
Olimpiada Artystyczna
11. Małgorzata Fiedurek finalista dr Jakub Puchalski
12. Marek Świdrak laureat dr Jakub Puchalski
Olimpiada Astronomiczna
13. Adam Ciesielski finalista dr Dagmara Sokołowska
14. Michał Wojtaszek finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada Biologiczna
15. Monika Kujdowicz finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
16. Alicja Lazar finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
17. Natasza Kawiorowska finalista dr Elżbieta Ćwioro
18. Izabela Trzebuniak finalista dr Elżbieta Ćwioro
Olimpiada Chemiczna
19. Aleksandra Gorostowicz finalista dr Joanna Klich-Kafel
20. Maciej Gług laureat dr Wojciech Przybylski
21. Mateusz Snamina laureat dr Wojciech Przybylski
22. Grzegorz Biedroń laureat dr Joanna Klich-Kafel
23. Artur Pomadowski finalista dr Joanna Klich-Kafel
Olimpiada Ekologiczna
24. Gazda Małgorzata finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Filozoficzna
25. Bartosz Wójcik finalista mgr Renata Skorczyńska
26. Jakub Baran laureat mgr Renata Skorczyńska
27. Justyna Kawalerczyk laureat mgr Renata Skorczyńska
Olimpiada Fizyczna
28. Katarzyna Fornal finalista dr Dagmara Sokołowska
29. Jakub Konieczny laureat mgr Ryszard Zapała
30. Mateusz Budziak finalista dr Tomasz Zając
31. Marcin Dohnalik laureat dr Dagmara Sokołowska
32. Aleksander Gajos finalista dr Dagmara Sokołowska
33. Maciej Gług finalista dr Dagmara Sokołowska
34. Damian Leśniak finalista dr Dagmara Sokołowska
35. Anna Ogorzałek finalista dr Dagmara Sokołowska
36. Dawid Pustułka laureat mgr Ryszard Zapała
37. Mateusz Skowron finalista mgr Ryszard Zapała
38. Artur Święch finalista dr Dagmara Sokołowska
Olimpiada Geograficzna
39. Agnieszka Płonka finalista mgr Edyta Osuch
Olimpiada Historyczna
40. Maciej Juzaszek finalista mgr Józef Jaworski
41. Michał Samborski finalista mgr Józef Jaworski
42. Maciej Leonkiewicz finalista mgr Józef Jaworski
43. Anna Lech laureat mgr Józef Jaworski
44. Michał Taranowicz finalista mgr Józef Jaworski
45. Michał Mostowik finalista dr Stanisław Garlicki
46. Marcin Wądołek laureat mgr Józef Jaworski
47. Kaja Królikowska finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Informatyczna
48. Sebastian Łach finalista dr Andrzej Dyrek
49. Adam Polak laureat dr Andrzej Dyrek
50. Jonasz Pamuła laureat dr Andrzej Dyrek
51. Dominik Dudzik finalista dr Andrzej Dyrek
52. Michał Sapalski finalista dr Andrzej Dyrek
53. Robert Obryk laureat dr Andrzej Dyrek
54. Paweł Wanat finalista dr Andrzej Dyrek
55. Tomasz Kłeczek laureat dr Andrzej Dyrek
56. Jakub Adamek finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
57. Robert Obryk finalista mgr Agnieszka Sowińska
58. Maciej Zych finalista mgr Ewa Pałka
Olimpiada Języka Francuskiego
59. Zofia Cieślak finalista mgr Dorota Kramarz
60. Kinga Mastalerz finalista mgr Dorota Kramarz
Olimpiada Języka Rosyjskiego
61. Nela Dębniak finalista mgr Regina Gryboś
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
62. Karolina Hau finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
63. Karolina Łukasik finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
64. Kinga Michalewska finalista dr Marcin Chruściel
65. Gabriela Nowak finalista mgr Dariusz Pasieka
66. Jarosław Nowakowski finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
67. Martyna Nowicka laureat mgr Dariusz Pasieka
68. Małgorzata Wrona finalista mgr Dariusz Pasieka
Olimpiada Matematyczna
69. Dominik Dudzik finalista mgr Bogusław Kraszewski
70. Damian Leśniak finalista mgr Bogusław Kraszewski
71. Andrzej Dorobisz finalista mgr Bogusław Kraszewski
72. Tomasz Kłeczek finalista mgr Bogusław Kraszewski
73. Marek Milowski finalista mgr Bogusław Kraszewski
74. Robert Obryk finalista mgr Bogusław Kraszewski
75. Cezary Olszowiec finalista mgr Bogusław Kraszewski
76. Michał Sapalski finalista mgr Bogusław Kraszewski
77. Bartosz Szabucki finalista mgr Bogusław Kraszewski
78. Paweł Wanat finalista mgr Bogusław Kraszewski
79. Konrad Żołna finalista mgr Bogusław Kraszewski
Olimpiada Mediewistyczna
80. Piotr Grochowski finalista dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Przedsiębiorczości
81. Kalina Rogalska finalista mgr Monika Palonek
82. Karolina Walaszek laureat mgr Monika Palonek
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
83. Kalina Rogalska laureat mgr Monika Palonek
84. Karolina Walaszek laureat mgr Monika Palonek
85. Wojciech Szczygieł finalista mgr Monika Palonek
Olimpiada Wiedzy Elektronicznej "Elektra"
86. Michał Włodarczyk laureat dr Tomasz Zając
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
87. Beata Baran laureat mgr Józef Jaworski
88. Albert Janeba finalista dr Stanisław Garlicki
89. Michał Samborski finalista mgr Józef Jaworski
90. Michał Taranowicz laureat mgr Józef Jaworski
Olimpiada Wiedzy Technicznej
91. Michał Włodarczyk finalista dr Tomasz Zając
Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po 19 września 1939 roku”
92. Anna Polańska finalista dr Stanisław Garlicki
93. Aneta Nocula laureat dr Stanisław Garlicki
94. Andrzej Borzęcki finalista dr Stanisław Garlicki
95. Magdalena Wiśniewska finalista mgr Rafał Kobylec