Olimpiady 2006/2007

Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna
1. Maciej Gawron laureat mgr Bogusław Kraszewski
2. Tomasz Kobos laureat mgr Bogusław Kraszewski
Olimpiada Artystyczna
3. Anna Bednarska finalista mgr Marek Batorski
Olimpiada Biologiczna
4. Natasza Kawiorowska finalista dr Elżbieta Ćwioro
5. Kamil Szczupak finalista dr Elżbieta Ćwioro
6. Marta Kialka finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
7. Sylwia Lipska finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Chemiczna
8. Dawid Maduzia finalista dr Wojciech Przybylski
9. Mateusz Snamina finalista dr Anna Reizer
10. Roman Pluta laureat dr Anna Reizer
11. Katarzyna Gumul finalista dr Krystyna Łopata
Olimpiada Fizyczna
12. Marcin Dohnalik finalista dr Dagmara Sokołowska
13. Jakub Konieczny finalista mgr Ryszard Zapała
14. Aleksander Gajos finalista dr Dagmara Sokołowska
15. Artur Święch finalista dr Dagmara Sokołowska
16. Robert Obryk laureat mgr Ryszard Zapała
17. Damian Leśniak finalista dr Sławomir Brzezowski
18. Maciej Machulec finalista dr Sławomir Brzezowski
19. Jacek Trepkowski finalista dr Sławomir Brzezowski
20. Marcin Mycek finalista dr Sławomir Brzezowski
21. Krzysztof Stanik finalista dr Sławomir Brzezowski
Olimpiada Geograficzna
22. Sebastian Bączek finalista mgr Edyta Osuch
23. Piotr Bystranowski finalista mgr Edyta Osuch
Olimpiada Historyczna
24. Dariusz Stolicki laureat mgr Józef Jaworski
25. Piotr Bystranowski finalista dr Stanisław Garlicki
26. Maciej Juzaszek finalista mgr Józef Jaworski
27. Karolina Wdowczyk laureat mgr Józef Jaworski
28. Agata Kapturkiewicz laureat mgr Józef Jaworski
29. Katarzyna Podgórni finalista mgr Józef Jaworski
30. Maciej Toroń laureat mgr Józef Jaworski
31. Witold Pyzik laureat dr Stanisław Garlicki
Olimpiada Informatyczna
32. Michal Wszołek finalista dr Andrzej Dyrek
33. Piotr Janik finalista dr Andrzej Dyrek
34. Jonasz Pamuła finalista dr Andrzej Dyrek
35. Aleksandra Lipiec laureat dr Andrzej Dyrek
36. Szymon Pałka finalista dr Andrzej Dyrek
37. Przemysław Gajda finalista dr Andrzej Dyrek
38. Dominik Dudzik finalista dr Andrzej Dyrek
39. Marek Wróbel finalista mgr Grzegorz Gutowski
40. Robert Obryk laureat dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
41. Tomasz Jakubek finalista mgr Agnieszka Sowińska
42. Monika Falarz finalista mgr Agnieszka Sowińska
43. Maciej Harczuk finalista mgr Agnieszka Sowińska
Olimpiada Języka Rosyjskiego
44. Aleksandra Bogusławska finalista mgr Regina Gryboś
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
45. Wojciech Huk laureat mgr Dariusz Pasieka
46. Kaja Puto finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
47. Justyna Kawalerczyk laureat mgr Dariusz Pasieka
48. Dominik Plebanek finalista mgr Dariusz Pasieka
49. Maria Staniszewska finalista mgr Dariusz Pasieka
50. Magdalena Prus finalista mgr Dariusz Pasieka
51. Mateusz Ćwiklinski finalista mgr Andrzej Kos
52. Anna Ziewalicz finalista mgr Andrzej Kos
53. Michal Pabian finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
Olimpiada Matematyczna
54. Dominik Dudzik finalista mgr Bogusław Kraszewski
55. Jakub Konieczny laureat mgr Bogusław Kraszewski
56. Damian Leśniak finalista mgr Agnieszka Borcz
57. Michal Bialonczyk finalista mgr Bogusław Kraszewski
58. Maciej Machulec laureat mgr Lucyna Cięciwa
59. Marek Markiewicz finalista mgr Bogusław Kraszewski
60. Mateusz Pluta finalista mgr Bogusław Kraszewski
61. Grzegorz Sikorski finalista mgr Bogusław Kraszewski
62. Jacek Trepkowski finalista mgr Lucyna Cięciwa
63. Michal Sapalski finalista mgr Paweł Walter
64. Krzysztof Danielowski finalista mgr Paweł Walter
65. Tomasz Dubikowski finalista mgr Paweł Walter
Olimpiada Teologii Katolickiej
66. Malgorzata Leśniak finalista mgr Natalia Tendaj
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
67. Krzysztof Nowak finalista mgr Monika Palonek
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
68. Maciej Toroń laureat mgr Józef Jaworski
69. Tomasz Gawarecki laureat mgr Józef Jaworski
Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po 19 września 1939 roku”
70. Anna Rembiś laureat dr Stanisław Garlicki
71. Adela Staszowska finalista dr Stanisław Garlicki
72. Magdalena Pisarska finalista dr Stanisław Garlicki
73. Wojciech Busz laureat dr Stanisław Garlicki
74. Marcin Filar laureat mgr Janusz Luty