Olimpiady 2005/2006

Olimpiada Artystyczna
1. Anna Starmach finalista mgr Marek Batorski
Olimpiada Biologiczna
2. Katarzyna Gumul laureat dr Elżbieta Ćwioro
3. Katarzyna Węgrzynowicz laureat dr Elżbieta Ćwioro
4. Monika Polak finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
5. Aneta Kalemba finalista mgr Elżbieta Opozda-Zuchmańska
Olimpiada Chemiczna
6. Roman Pluta laureat dr Anna Reizer
7. Elżbieta Klimiec finalista dr Krystyna Łopata
Olimpiada Filozoficzna
8. Szymon Nowak laureat mgr Renata Skorczyńska
9. Piotr Nowak finalista mgr Renata Skorczyńska
Olimpiada Fizyczna
10. Karol Dąbrowski finalista mgr Ryszard Zapała
11. Konrad Sklorz finalista mgr Ryszard Zapała
12. Marcin Sobczyk laureat dr Jerzy Mucha
13. Robert Obyrk finalista mgr Ryszard Zapała
14. Jan Fuerst finalista dr Sławomir Brzezowski
15. Jacek Trepkowski finalista dr Sławomir Brzezowski
Olimpiada Historyczna
16. Maciej Toroń laureat mgr Józef Jaworski
17. Michał Szermer finalista mgr Józef Jaworski
18. Witold Pyzik finalista dr Stanisław Garlicki
19. Maciej Toroń laureat mgr Józef Jaworski
20. Piotr Sobieraj finalista mgr Józef Jaworski
21. Anna Ziewalicz finalista mgr Józef Jaworski
22. Dariusz Stolicki laureat mgr Grzegorz Ciemała
Olimpiada Informatyczna
23. Marcin Skotniczny laureat dr Andrzej Dyrek
24. Marcin Sobczyk finalista dr Andrzej Dyrek
25. Radosław Kożuch laureat dr Andrzej Dyrek
26. Maciej Kruk finalista dr Andrzej Dyrek
27. Piotr Gurgul finalista dr Andrzej Dyrek
28. Marek Wróbel laureat dr Andrzej Dyrek
29. Robert Obryk laureat dr Andrzej Dyrek
30. Piotr Szmigiel laureat dr Andrzej Dyrek
31. Przemysław Gajda finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
32. Przemysław Głowacki finalista mgr Agnieszka Sowińska
33. Marcin Siwiec laureat mgr Agnieszka Sowińska
34. Julia Dyras laureat mgr Agnieszka Sowińska
35. Agnieszka Gawron finalista mgr Agnieszka Sowińska
Olimpiada Języka Francuskiego
36. Natalia Dyląg finalista mgr Elżbieta Szewczyk-Gurgul
37. Joanna Iwańska finalista mgr Elżbieta Szewczyk-Gurgul
Olimpiada Języka Rosyjskiego
38. Natalia Matuszak finalista mgr Regina Gryboś
39. Aleksandra Bogusławska finalista mgr Regina Gryboś
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
40. Joanna Groniak finalista mgr Maria Hryniewicz
41. Anna Jungiewicz finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
42. Maja Łukowska finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
43. Michał Mierzwa laureat mgr Maria Hryniewicz
44. Katarzyna Piwowar finalista mgr Andrzej Błaszkiewicz
45. Karolina Żuławińska finalista mgr Dariusz Pasieka
46. Anna Ciepiela finalista mgr Dariusz Pasieka
47. Magdalena Frankowska finalista mgr Maria Hryniewicz
48. Natalia Matuszak finalista mgr Bożena Ostachowska-Kos
49. Anna Pasieka finalista mgr Maria Hryniewicz
50. Szymon Słomczyński finalista mgr Maria Hryniewicz
51. Anna Widomska finalista mgr Maria Hryniewicz
Olimpiada Matematyczna
52. Bartłomiej Czopyk finalista mgr Lucyna Cięciwa
53. Krzysztof Dorobisz laureat mgr Lucyna Cięciwa
54. Maciej Gawron finalista mgr Bogusław Kraszewski
55. Szymon Giżecki finalista mgr Lucyna Cięciwa
56. Jakub Konieczny laureat mgr Bogusław Kraszewski
57. Artur Machno finalista mgr Bogusław Kraszewski
58. Maciej Machulec finalista mgr Lucyna Cięciwa
59. Marcin Skotniczny finalista mgr Lucyna Cięciwa
60. Łukasz Wiatrak finalista mgr Bogusław Kraszewski
61. Tomasz Kobos finalista mgr Bogusław Kraszewski
62. Maciej Kuźniar laureat mgr Lucyna Cięciwa
63. Konrad Sklorz finalista mgr Bogusław Kraszewski
64. Bartosz Sternal finalista mgr Lucyna Cięciwa
65. Krzysztof Danielewski finalista mgr Urszula Szwedzicka
66. Damian Leśniak finalista mgr Urszula Szwedzicka
Olimpiada Wiedzy O Polsce i Świecie Współczesnym
67. Łukasz Dyrda laureat mgr Michał Franaszek
68. Piotr Bystranowski laureat mgr Michał Franaszek
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
69. Katarzyna Podgórni finalista mgr Józef Jaworski
70. Łukasz Dyrda laureat mgr Józef Jaworski
71. Piotr Talaga laureat mgr Józef Jaworski
72. Maciej Juzaszek laureat mgr Józef Jaworski
73. Mateusz Gałka finalista mgr Józef Jaworski