Olimpiady 2001/2002

Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna
1. Bartosz Walczak srebrny medal dr Andrzej Dyrek
Międzynarodowej Olimpiadzie Filozoficznej
2. Magdalena Kalemba finalista dr Józef Kabaj
Olimpiada Astronomiczna
3. Tomasz Tyranowski laureat mgr Ryszard Zapała
Olimpiada Biologiczna
4. Sławomir Januszek finalista dr Kazimiera Tyszkiewicz
5. Jakub Kwieciński finalista dr Kazimiera Tyszkiewicz
Olimpiada Chemiczna
6. Bogdan Ochrem finalista dr Krystyna Łopata
Olimpiada Filozoficzna
7. Kalemba Magdalena laureat dr Józef Kabaj
Olimpiada Fizyczna
8. Michał Heller finalista mgr Ryszard Zapała
9. Tomasz Tyranowski finalista mgr Ryszard Zapała
10. Marcin Zagórski finalista mgr Ryszard Zapała
Olimpiada Informatyczna
11. Bartosz Walczak laureat dr Andrzej Dyrek
12. Jan Wróbel laureat dr Andrzej Dyrek
13. Arkadiusz Pawlik finalista dr Andrzej Dyrek
14. Jakub Suder laureat dr Andrzej Dyrek
15. Jan Kaczmarczyk finalista dr Andrzej Dyrek
16. Łukasz Pobereźnik finalista dr Andrzej Dyrek
17. Jan Prażuch finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
18. Adam Jasieński laureat mgr Elżbieta Napiórkowska
19. Anna Bereta finalista mgr Elżbieta Napiórkowska
20. Małgorzata Kramarczyk finalista mgr Izabela Zagórska
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
21. Anna Maria Kos finalista mgr Jan Zosiak
22. Piotr Skawiński finalista mgr Maria Hryniewicz
23. Zofia Górska finalista mgr Maria Hryniewicz
Olimpiada Matematyczna
24. Piotr Danielewski finalista mgr Urszula Szwedzicka
25. Paweł Januszewski finalista mgr Lucyna Cięciwa
26. Michał Kotuła finalista mgr Ryszard Gruca
27. Tomasz Kuras finalista mgr Urszula Szwedzicka
28. Michał Lasoń laureat mgr Lucyna Cięciwa
29. Mateusz Michałek laureat mgr Urszula Szwedzicka
30. Arkadiusz Pawlik finalista mgr Lucyna Cięciwa
31. Jan Prażuch finalista mgr Ryszard Gruca
32. Witold Rębacz laureat mgr Lucyna Cięciwa
33. Michał Staromiejski finalista mgr Ryszard Gruca
34. Bartosz Walczak laureat mgr Lucyna Cięciwa
35. Mateusz Zawadzki finalista mgr Urszula Szwedzicka
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
36. Anna Piwowarczyk finalista mgr Józef Jaworski
37. Hajos Agnieszka laureat mgr Józef Jaworski
38. Cichoń Anna finalista mgr Józef Jaworski
39. Kurtyka Anna finalista mgr Józef Jaworski
Olimpiada Wiedzy Religijnej
40. Maciej Głowacki laureat mgr Piotr Miszczyk