Olimpiady 1999/2000

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna
1. Przemysław Broniek Wyróżnienie dr Sławomir Brzezowski
2. Andrzej Jarosz wyróżnienie dr Sławomir Brzezowski
Olimpiada Astronomiczna
3. Tomasz Tyranowski laureat mgr Ryszard Zapała
Olimpiada Chemiczna
4. Paweł Żmudzki laureat dr Krystyna Łopata
5. Mariusz Radoń finalista dr Anna Reizer
Olimpiada Ekologiczna
6. Piotr Łukasik laureat dr Kazimiera Tyszkiewicz
Olimpiada Filozoficzna
7. Leszek Wroński finalista dr Józef Kabaj
Olimpiada Fizyczna
8. Piotr Balwierz finalista dr Jerzy Mucha
9. Andrzej Gorlich laureat dr Jerzy Mucha
10. Przemysław Broniek laureat dr Sławomir Brzezowski
11. Andrzej Jarosz laureat dr Sławomir Brzezowski
12. Krzysztof Maćkowiak finalista mgr Krystyna Krzemieńska
Olimpiada Informatyczna
13. Paweł Walter laureat dr Andrzej Dyrek
14. Grzegorz Herman laureat dr Andrzej Dyrek
15. Przemysław Broniek laureat dr Andrzej Dyrek
16. Jan Jeżabek laureat dr Andrzej Dyrek
17. Grzegorz Łukasik finalista dr Andrzej Dyrek
18. Michał Kosek finalista dr Andrzej Dyrek
Olimpiada Języka Angielskiego
19. Sylwia Pyrz finalista mgr Elżbieta Napiórkowska
20. Magdalena Panz laureat mgr Agnieszka Olszewska-Rabiega
21. Michał Subczyński laureat mgr Maria Skrzypek
22. Mateusz Kokosiński finalista mgr Marzena Mierzejewska
Olimpiada Języka Francuskiego
23. Mateusz Kokosiński finalista mgr Elżbieta Szewczyk-Gurgul
Olimpiada Języka Niemieckiego
24. Ewa Ciechanowicz finalista mgr Barbara Skiendzielewska-Dec
Olimpiada Języka Rosyjskiego
25. Michał Subczyński laureat mgr Regina Gryboś
26. Jan Kaczmarczyk laureat mgr Ewa Tylek
27. Marta Kaczmarczyk finalista mgr Ewa Tylek
Olimpiada Języka Łacińskiego
28. Magdalena Panz laureat dr Józef Kabaj
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
29. Katarzyna Klimasińska finalista mgr Maria Hryniewicz
30. Eliza Litak finalista mgr Maria Hryniewicz
31. Ilona Woronow finalista mgr Jan Zosiak
32. Leszek Wroński finalista mgr Jan Zosiak
Olimpiada Matematyczna
33. Przemysław Broniek laureat mgr Urszula Szwedzicka
34. Lech Duraj laureat mgr Urszula Szwedzicka
35. Grzegorz Herman laureat mgr Urszula Szwedzicka
36. Jan Jeżabek finalista mgr Urszula Szwedzicka
37. Michał Kosek finalista mgr Urszula Szwedzicka
38. Grzegorz Łukasik finalista mgr Urszula Szwedzicka
39. Paweł Walter laureat mgr Urszula Szwedzicka
40. Tadeusz Zimirski finalista mgr Urszula Szwedzicka
Olimpiada Wiedzy O Prawach Człowieka
41. Agata Lackowska finalista mgr Józef Jaworski
42. Barbara Jelonek finalista mgr Józef Jaworski