Konsultacje dla rodziców


KONSULTACJE DLA RODZICÓW

 

Adamska Anna

 poniedziałek, 12.00-12.45

 

Bajer Katarzyna

 poniedziałek, 9.00-9.45

 

Bałucka-Grimaldi Aleksandra

 poniedziałek, 13.00-13.45

 

Borcz Agnieszka

 poniedziałek, 13.00-13.45

 

Boroń Piotr

 środa, 13.00-13.45

 

Brezdeń Agata

 Wtorek, 12:00-12:45

 

Ciepielowska Joanna

 czwartek, 11.00-11.45

 

Drabczyk Dawid

 poniedziałek, 11.00-11.45

 

Dudek Ewa

 poniedziałek, 12.00-12.45

 

Dymel Jacek

 czwartek, 14.00-14.45

 

Faryna Agnieszka

 poniedziałek, 11.00-11.45

 

Fryt Zbigniew

 poniedziałek, 15.45-16.30

 

Garlicki Stanisław

 piątek, 11.00-11.45

 

Gorczyca Anna

 poniedziałek, 10.00-10.45

 

Gunia Beata

 wtorek, 11.00-11.45

 

Jankowska-Rabiega Iwona

 poniedziałek, 12.00-12.45

 

Jantos Edyta

 piątek, 14.45-15.30

 

Jaworski Józef

 środa, 10.00-10.45

 

Kandyba Elżbieta

 wtorek, 11.00-11.45

 

Kapłon Anetta

 czwartek, 11.00-11.45

 

Kaszuba Wioletta

 wtorek, 10.00-10.45

 

Kielar Tomasz

 środa, 12.00-12.45

 

Klimek Krystyna

 wtorek, 11.00-11.45

 

Kobylec Rafał

 poniedziałek, 13.00-13.45

 

Kos Andrzej

 wtorek, 9.00-10.00

 

Kosiński Janusz

 środa, 13.00-14.00

 

Kraszewski Bogusław

 piątek, 10.00-10.45

 

Kręgiel Jakub

 wtorek, 12.00-12.45

 

Król Iwona

 wtorek, 12.00-12.45

 

Kubiak Małgorzata

 wtorek, 10.00-10.45

 

Kurzawińska-Małecka Marzena

 poniedziałek, 13.00-13.45

 

Matoga Barbara

 wtorek, 10.00-10.45

 

Mrugalska Bogumiła

 poniedziałek, 10.00-11.00

 

Niedźwiedź Michał

 środa, 10.00-10.45

 

Niemczyk Maciej

środa, 13.00-13.45

 

Olszewska-Rabiega Agnieszka

 wtorek, 12.00-12.45

 

Oniszczuk Lidia

 poniedziałek, 13.00-13.45

 

Opozda-Zuchmańska Elżbieta

 wtorek, 10.00-10.45

 

Ostachowska-Kos Bożena

 piątek, 12.00-12.45

 

Ostrowska-Paton Anna

 czwartek, 12.00-12.45

 

Osuch Edyta

 wtorek, 10.00-10.45

 

Pabian Paweł

 czwartek, 11.00-11.45

 

Palonek Monika

 poniedziałek, 9.00-9.45

 

Pasieka Dariusz

 środa, 11.00-12.00

 

Płaneta Magdalena

 środa, 13.00-13.45

 

Przybylski Wojciech

 wtorek, 11.00-11.45

 

Sokólska-Pyzik Renata

 środa, 12.00-12.45

 

Sowińska Agnieszka

 11.00-11.30

 

Stolarski Krzysztof

 piątek, 10.00-10.45

 

Studnicki Jacek

 wtorek, 10.00-10.45

 

Szewczyk-Gurgul Elżbieta

 czwartek, 14.00-14.30

 

Szuba Grażyna

 środa, 11.00-11.45

 

Tendaj Natalia

 czwartek, 13.00-14.00

 

Wadowska Urszula

 czwartek, 11.00-11.30

 

Wojtasiewicz Agnieszka

 środa, 12.00-12.45

 

Zagórny Grażyna

 wtorek, 12.00-12.45

 

Zborczyńska-Płodzień Maria

 wtorek, 13.00-13.45